Bilgi BİLET Kelime Listesi – Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama

Yazar:
Bilgi BİLET Kelime Listesi – Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama
0
Yazıyı Paylaş

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

 

Bilgi Üniversitesi BİLET ve AT Sınavları için Kelime Listesi

Öğrencilerin Bilgi Üniversitesi Hazırlık sınav sistemi içinde yapılan herhangi bir sınavdan ya da ders içi faaliyetten iyi bir skor alabilmeleri için sağlam bir kelime bilgisine sahip olmaları şarttır.

Bilgi Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulunda yapılan BİLET ve AT sınavlarına hazırlanan birçok hazırlık okulu öğrencisinin en zorlandığı konulardan biri hangi kelimelere çalışması gerektiğini belirlemektir. Kelime öğrenirken öncelikli olarak öğrenmeniz gereken kelimelerle ilgili akılcı bir yol izlenmezse kolayca size doğru gelen kelime selinin kötü etkileri ile karşı karşıya kalabilir, karşınıza çıkan iş yükünün altında umutsuzluğa kapılabilirsiniz.

[yikes-mailchimp form=”15″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

Aşağıdaki kelime listesi işinizi kolaylaştırmak için özellikle Bilgi Üniversitesi hazırlık öğrencileri için daha önceki BİLET 2 ve AT sınavlarında çıkmış kelimelere dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Daha verimli çalışmanız için her kelimenin işinize yarayacak eşanlamlıları da listeye eklenmiştir.

Hepinize iyi çalışmalar dileriz. 🙂

 

[pdfviewer width=”100%” height=”700px” beta=”false”]https://istdilakademisi.com/wp-content/uploads/2019/11/bilgi-universitesi-hazirlik-atlama-bilgi-bilet-kelime-listesi.pdf[/pdfviewer]

 

Dosyayı buradan indirebilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

BİLET – AT Haftalık Kelime Listesi – Set 1

Bilgi Üniversitesi BİLET Sınavı Kaynakları

×

WhatApp Hattı

× BİLGİ AL (Whatsapp)