İspanyolca Dil Kursları İstanbul
İSPANYOLCA KURSU

İspanyolca Kurs Programlarımız

YENİ DÖNEM YÜZ YÜZE ve ONLINE İSPANYOLCA KURS KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.

 • Formasyon Sahibi Uzman İspanyolca Eğitmenleri
 • Tercihinize Göre YÜZ YÜZE ya da ONLINE İspanyolca Eğitimi
 • Pratik ve İletişim Odaklı İspanyolca Dil Eğitimi

 

ONLINE eğitimlerimizde ders kaynakları öğrencilerimizin posta adresine kargolanacaktır.

 

İspanyolca Dil Eğitimlerimiz toplam 6 kurdan oluşmaktadır:
A1.1 – A1.2 – A2.1 – A2.2 – B1.1 – B1.2
Bir kurluk eğitim toplam 40 ders saati sürmektedir.

 

Bilgi ve Kayıt için Whatsapp hattımızdan, 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

A1.1 (Başlangıç) Seviye İspanyolca Kursları
ONLINE
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ptesi - Çarş19:30 - 22:15DETAYLIBİLGİİÇİNARAYINIZ
YÜZ YÜZE
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ptesi - Çarş19:00 - 21:40DETAYLIBİLGİİÇİNARAYINIZ
Salı - Perş19:00 - 21:40DETAYLIBİLGİİÇİNARAYINIZ
Ctesi - Pazar10:00 - 14:00DETAYLIBİLGİİÇİNARAYINIZ
A2.1 Seviye İspanyolca Kursları
YÜZ YÜZE
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ptesi - Çarş19:00 - 21:40DETAYLIBİLGİİÇİNARAYINIZ
Ctesi - Pazar10:00 - 14:00DETAYLIBİLGİİÇİNARAYINIZ

Neden İSTANBUL DİL AKADEMİSİ?

Ülkemizde müfredat dili olmayan İspanyolcanın tamamen bu işe gönül vermiş kişiler tarafından öğrenildiğini çok iyi bilmekteyiz. Bu bilinçle, 2007 yılından beri devam eden İspanyolca dil eğitimlerimizde aşağıdaki prensipleri benimsemekteyiz:

ñ

Pratik Odaklı İspanyolca Dersleri

İspanyolca kurslarımızın temel amacı, kısa sürede pratik ve etkin bir şekilde İspanyolca iletişim kurabilmenizi sağlamaktır. Derslerimiz hangi seviyede olursanız olun öğretileni uygulama odaklı olarak aktif bir şekilde yapılır.

Formasyonlu İspanyolca Eğitmenler

Bütün eğitmen kadromuz İspanyolca öğretmenlik formasyonu sahibi olan eğitmenlerden oluşmaktadır.

CEFR Onaylı Ders Müfredatı ve Güncel İspanyolca Ders Kaynakları

İspanyolca derslerimiz gündelik İspanyolcayı etkin olarak kullanmaya yönelik olarak CEFR müfredatına göre işlenir. Ders kitabı olarak seviyeye göre Aula, Uso, Sueña, Ele ya da Ven serisi kitaplar kullanılmaktadır. Derslerde ek olarak bir çok görsel ve işitsel materyal kullanılmakta ve aktiviteler yapılmaktadır.

Başlangıç seviye İspanyolca kurslarında konuşma ağırlıklı eğitimin sağlanması için dersler sıfır seviyesi için özel olarak hazırladığımız kaynaklardan başlar.

ispanyolca kaynak ders kitap kursispanyolca kaynak ders kitap kursispanyolca kaynak ders kitap kursispanyolca kaynak ders kitap kurs

Küçük Sınıflar, Basit Kur Sistemi

Derslerimiz öğrencilerin daha fazla İspanyolca pratik imkanı bulabilmeleri için maksimum 8 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.

İspanyolca eğitimimiz Başlangıç (A1), Orta (A2) ve Üst (B1, B2) olmak üzere 4 kurdan oluşmaktadır.

Bir kurluk eğitim toplam 80 ders saatinde tamamlanır. Kurs programının yoğunluğuna göre eğitim 12 – 13 hafta sürmektedir.

İspanyolca Sertifika Programı ve Seviye Tespit Sınavları

Her kur sonunda, kur bitirme sınavı yapılır. Bu sınavdan 100 üzerinden 70 ve üzeri alan kursiyerler eğitimi başarı ile bitirmiş olup, İspanyolca sertifikalarını alarak bir üst kura devam ederler. 70’den aşağı almış olan öğrenciler, aynı kur eğitimini % 50 indirimli olarak tekrar alma hakkına sahiptirler.

Belli bir seviye İspanyolca bilgisi olan öğrencilerimiz program başında girdikleri İspanyolca Seviye Tespit Sınavı sonucuna göre kendilerine en uygun olan sınıflara yerleştirilirler.

İspanyolca Özel Ders

İspanyolca özel derslerimiz, İspanyolcayı birebir derslerle kendi temposunda öğrenmek isteyenler içindir. Dersler; özel ders konusunda uzman ve formasyonlu İspanyolca eğitmenlerimiz tarafından tercihinize göre YÜZYÜZE ya da ONLINE EĞİTİM olarak verilmektedir.

 

İspanyolca özel derslerimizin amacı; kısa sürede pratik ve etkin bir şekilde İspanyolca iletişim kurabilmenizi sağlamaktır.

 

Ders müfredatı ve içeriği belirlenirken; dili gündelik hayattaki haliyle etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayacak, uluslararası kalitede (CEFR) ders materyalleri kullanılır. Esnek bir yapıya sahip olan İspanyolca özel derslerin işleyişi eğitmeniniz rehberliğinde seviye, hedef ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir.

 

Derslerin gün ve saatleri sizin gelebileceğiniz zamanlar ve dersi veren eğitmenimizin mevcut programları göz önüne alınarak en uygun saatlerde yapılır.

 

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatApp Hattı

  × BİLGİ AL (Whatsapp)