Bilgi Üniversitesi Bilet Sınavı Hazırlık Atlama Kurs Programlarımız

Yazar:
Bilgi Üniversitesi Bilet Sınavı Hazırlık Atlama Kurs Programlarımız
0
Yazıyı Paylaş

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Kursu

 

Bilgi Üniversitesi BİLET Sınavı Hazırlık Kursu

Eğitim programımız tamamen Bilgi Üniversitesi öğrencilerine yöneliktir. Dersler her seviye için ayrı olarak tercihinize göre BİLET grup dersi ya da BİLET özel ders olarak yapılmaktadır.

Her seviye Bilgi Üniversitesi öğrencisinin eksiklikleri ve sınava hazırlanırken dikkat etmesi gereken şeyler farklıdır.

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Okulu Level 3, 4 ve 5 için

Bilgi Üniversitesi Level 3, Level 4 ya da Level 5 seviyesinde olan öğrencilerimizin doğrudan BİLET 2 sınav içeriğine ve pratiğine yönelik olarak kelime, reading, writing ve speaking eksiklerini kapatarak sınavı rahatça geçebilecek duruma getirmekteyiz. Program boyunca zorlanılan ya da ekstra yardım gerektiren konularda ders saatlerine ek olarak ücretsiz birebir etüt dersleri  yaparak öğrencilerimizin BİLET sınav hazırlık konusunda bütün eksiklerini kapatmaktayız.

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Okulu Level 1, 2 ve 3 için

Bilgi Üniversitesi Level 1 ve Level 2  seviyesinde olan öğrencilerin önce BİLET 1 sınavına girmeleri gerekmektedir. Bu seviyede olan öğrenciler için ilk amacımız BİLET 1 gramer, kelime ve reading çalışmaları yaparak BİLET 1 sınavından rahatça 40 üzeri bir puan alarak BİLET 2 sınavına girebilmeleridir. Level 1 ve Level 2 öğrencilerin en kötü ihtimaller okula Level 5 olarak başlayabilmeleri programın ana hedefidir. Öğrencilerimiz gerekli çabayı gösterdiğinde bu hedefe ulaşmak çok zor olmamaktadır.

Bilgi Üniversitesi BİLET Sınav Örnekleri, Denemeler

Bütün programlarımızda ders saatlerine ek olarak seviyenize göre BİLET Deneme Sınavları yapılmaktadır. Bunlar çıkmış BİLET sınavlarına benzer sorulardan oluşan özgün sınavlardır.

Bilgi Üniversitesi hazırlık atlamada başarı oranımız %96 ‘dır. Bizim yöntemimizi izleyen öğrenciler sınavda rahatça başarı elde etmektedirler.

Bilgi Hazırlık Atlama – BİLET Kursumuz ile ilgili detaylı bilgi almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bilgi Hazırlık Atlama – BİLET kaynakları indirmek için tıklayın.

 

[yikes-mailchimp form=”15″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

× BİLGİ AL (Whatsapp)