Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı
Bilgi BİLET Kursu

Bilgi Hazırlık Atlama - Bilet Duyurular

2023 Güz Dönemi
Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama / Hazırlık Destek
BİLGİ – BİLET KURSU
(Yüz yüze & Online)

KAYITLARIMIZ BAŞLADI.

Kontenjanımız Sınırlıdır!!

 • Tercihe göre YÜZ YÜZE ya da ONLINE Eğitim Grup ya da Özel Ders Seçenekleri
 • Bilgi Hazırlık Sisteminde Uzman Hocalar
 • Her Seviye için (Level 1 – 2 – 3 – 4 – 5) Ayrı Program (Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek)
 • Güncel BİLET / AT Sınav Kaynakları
 • BİLET Kelime Listeleri ve Kilit Konular
 • Reading Soru Çözüm Yöntemleri ve Sınav Pratiği
 • Birebir BİLET Essay Writing & Speaking
 • BİLET Deneme Sınavları

Bilgi Hazırlık Atlama Başarı Oranımız: % 96

Bilgi ve Kayıt için sitemizdeki Whatsapp hattından, 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Varsayılan duyuru

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı
Bilgi Bilet – AT Kursu

Sınıflarımız sadece BİLGİ Üniversitesi Hazırlık Okulu öğrencilerinden oluşmaktadır. Karma sınıf uygulamamız yoktur. Dersler her seviyeden öğrenciler için ayrı sınıflarda (Level 1, 2, 3, 4, 5) ve Hazırlık Geçme odaklı olarak yapılmaktadır. Program detayları:

Tarih ve Saatler

Dersler Bilgi Üniversitesi BİLET / AT sınav tarihine kadar sürecektir. Hafta içi ve hafta sonu seçenekleri bulunmaktadır. Program, tercihinize göre birebir ya da grup dersi olarak yapılmaktadır.

Ders İçeriği

Program Bilgi Üniversitesi Hazırlık güncel sınav sistemine göre hazırlanmıştır. BİLET ve AT sınavlarının her bölümü üzerinde (Reading, Writing, Listening ve Speaking) ayrı ayrı sınav odaklı olarak çalışılmaktadır. Ayrıca BİLET / AT Kelime Listeleri ve kilit gramer konuları üzerinde nokta atışı çalışmalar yapılmaktadır.

Bilgi Üniversitesi hazırlık okuluna devam eden öğrencilerimiz için özel kaynaklardan AT sınavlarına yönelik olarak çalışılmaktadır.

Eğitmen Kadromuz

Dersler Bilgi Hazırlık Okulu sınav sisteminde uzman ve hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız program boyunca öğrencilerinin bireysel olarak eksiklerini takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar. İngilizce sınav hazırlığında öğrencilerin en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

Ders Kaynakları

Derslerde Bilgi Üniversitesi Hazırlık sınav sistemine özel olarak hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar her dönem son sınav içeriğine göre güncellediğimiz özgün kaynaklardır.

Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız. Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Deneme Sınavları

Kurs programı boyunca ders saatlerine ek olarak BİLET DENEME SINAVLARI yapılmaktadır. Bunlarla ilerlemeniz takip edilir, eksikler belirlenir; sınav pratiği ve zaman yönetimi beceriniz arttırılır.

Deneme sınavlarımız son sınav içeriğine göre her dönem güncellenen birebir Bilgi Üniversitesi formatında özgün sınavlardır.

Diğer İmkanlar

 • Hocalarla Birebir Çalışma Saatleri: Öğrencilerimizle bireysel olarak zorlandığı ve ekstra çalışmaya ihtiyaç duyduğu konularda hocalarıyla ücretsiz olarak birebir dersler yapılmaktadır.
 • Birebir Essay Kontrolü: Writing ödev değerlendirilmeleri hocalarınızın bireysel eksiklerinizi görmesi için birebir çalışma şeklinde yapmaktayız.
 • Zorunlu Ek Dersler: Deneme sınav sonuçlarına göre grup derslerine ihtiyaç olduğunda ek günler eklenmektedir.
 • Ders Çalışma Salonları: Kurum binalarımızda öğrencilerimizin ders çalışma ve ödevlerini yapmaları için özel alanlar ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

 

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilmemektedir.  Program boyunca ders saatlerine ek olarak konular zorunlu ek dersler ve birebir çalışma saatlerine de katılım zorunludur.

 

 

Bilgi Üniversitesi
Hazırlık Atlama Başarı Oranımız: % 96

BİLGİ – BİLET sınavına
UZMAN HOCALAR ve ÖZGÜN MATERYALLER
ile hazırlanabileceğiniz TEK yer!

 

 

 

 

“Sınavlarınıza UZMANLARI ile Hazırlanın!”

İSTANBUL’UN
İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK MERKEZİ

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatApp Hattı

  × BİLGİ AL (Whatsapp)