İDA HAZIRLIK OKULU
İngilizce Kursu: Hazırlık Destek - Hazırlık Atlama

DUYURU!

HAZIRLIK ÖĞRENCİLERİ için İNGİLİZCE KURSU

KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. 

 • ONLINE ve YÜZYÜZE Eğitim Grupları
 • SOSYAL MESAFE ve COVID-19 Önlemlerine Uygun, Geniş ve Ferah Sınıflar
 • Uzman Yerli ve Yabancı Hocalardan Okulunuzla Birebir Uyumlu İngilizce Eğitimi
 • Her Seviye için Okuma, Konuşma, Yazma, Dinleme ve Kelime Bilgisi Dersleri ile İNGİLİZCENİZİ GELİŞTİRİN!
 • VERİMLİ İNGİLİZCE ÇALIŞMAYI ÖĞRENİN!

İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA KURSU
(Okula Devam Eden & Dondurmuş Öğrenciler için)

KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. 

 • ONLINE ve YÜZYÜZE Eğitim Grupları
 • SOSYAL MESAFE ve COVID-19 Önlemlerine Uygun, Geniş ve Ferah Sınıflar
 • Seviye ve Profilinize (Okula Devam eden & Dondurmuş) En Uygun ve Hızlı Çözümler
 • PTE Academic ve TOEFL sınavları ile HEMEN HAZIRLIĞI ATLAYIN!

 

Bilgi ve Kayıt için 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Kayıt ofisi çalışma saatleri her gün 10:00 – 16:00 saatleri arasındadır.

İDA HAZIRLIK OKULU

Klasik Hazırlık Eğitimine Bağlı Kalarak Kurda Kalmayın, Sene Uzatmayın.
İngilizce ile ilgili Sıkıntılarınızı Biliyoruz! 

 

İDA HAZIRLIK OKULU Nedir?

İDA Hazırlık Okulu, üniversite hazırlık öğrencilerinin İngilizce ihtiyaçlarına yönelik hazırladığımız yepyeni bir eğitim sistemidir.

Ne gerek var?

Ülkemizdeki mevcut üniversite giriş sisteminden dolayı bütün öğrenciler orta öğretimin son 2 yılında tamamen alan derslerine yönelmektedir. Bu nedenle, çoğu öğrenci önceden biraz İngilizce biliyor olsa dahi bu bilgilerini çoktan unutmuş olarak üniversite hazırlık sınıfına başlamaktadırlar.

Bunun üstüne bir de İngilizce çalışmayı bilmemek, sorularınız olduğunda yanı başınızda anında size birebir olarak yardımcı olacak birinin olmaması, hazırlıkta minimum 20 kişilik sınıflarda hocaların dersi işlerken anlayamayan öğrenciler yerine anlayanların hızına göre ilerlemesi ve bunların oluşturduğu kaygı ve stres eklenince çoğu öğrenci yavaş yavaş okuldan soğuyup ödevleri yapamamaya ve devamsızlık yapmaya başlar.

Bunun sonunda da kaçınılmaz olarak öğrenciler için kur tekrarları ve devamında da mecburen dönem kayıpları söz konusu olmaktadır.

İDA Hazırlık Okulu bu döngüyü kırmak için kurulmuştur.

Amacı nedir?

Amacımız, öğrencilerimize her aşamada yardımcı olup onlara İngilizceyi sevdirmek ve hazırlık okulunun tekrarsız, kayıpsız, stressiz ve en kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktır. Bunun için de hem hazırlık eğitimi hem de sonrası için öğrencilerimize İngilizce’yi gerçekten öğretmekteyiz.

İDA Hazırlık Okulu, deneyimli Yerli ve Yabancı eğitmen kadrosu ile size daha iyi bir İngilizce hazırlık eğitimi sunuyor. Klasik hazırlık okulu eğitiminden kaynaklanan kurda kalma sorunu, sene uzatma riski gibi engellerle karşılaşmadan bölümünüze geçeceksiniz.

Kimler içindir?

Eğitimimiz üniversitelerin hazırlık okullarında halen kayıtlı ya da kaydını dondurmuş, aldıkları İngilizce eğitiminden memnun olmayan ve İngilizceye ayırdıkları zamandan daha fazla fayda sağlamayı hedefleyen öğrenciler içindir.

Program hangi seviye öğrenciler katılabilir?

Programa her seviye öğrenci (başlangıç – orta – ileri) katılabilmektedir. Herbir seviye için program içeriği ve amacı farklıdır.

İngilizcesi kötü olan öğrencilere nasıl yardımcı oluyoruz?

İngilizce seviyesi kötü olan öğrenciler (başlangıç ve ortanın başı seviye) hazırlık eğitiminde en çok zorlanan öğrencilerdir. Bu öğrencilere gerekli ilginin gösterilmemesi onlarda umutsuzluk ve devamında İngilizceden soğumaya neden olur. Hazırladığımız program bu öğrencilerimize gerçekçi hedefler koyup İngilizceye karşı kendilerine güvenlerini sağlayacaktır.

Başlangıç ve ortanın başı seviye programımız üniversite hazırlık destek ve İngilizce Geliştirme odaklıdır. Eğitim içeriği İngilizce Gramer, Kelime, Okuma, Yazma ve Konuşma olmak üzere bütün becerileri içerir.

Ayrıca her derste okulda işlenen ve işlenecek olan konular üzerinde durulur. Öğrencilerimiz İngilizcelerini geliştirir, hazırlıkta zorluk çekmez ve KUR TEKRARI YAŞAMAZLAR.

İngilizcesi daha iyi seviyede olan öğrenciler bizden faydalanabilir mi?

Sizler (ortanın sonu ve ileri seviye) öncesinde İngilizce eğitimi almış fakat YKS sürecinde bundan uzak kaldığınız için şu anda hazırlık eğitimi almak zorunda kalmış olan öğrencilersiniz. Hazırlık okulu bazılarınıza bezginlik, bazılarınıza da bildiğinizi sandığınız şeyleri aslında o kadar da bilmediğinizi gösterdiği için tedirginlik verebilmektedir.

Programımız tercihize göre ya hazırlık destek ya da hemen hazırlık atlama odaklıdır.

Hazırlık destek programımızda okul müfredatına yönelik eğitim desteklenir. İngilizce Gramer, Kelime, Okuma, Yazma ve Konuşma olarak bütün beceriler üzerinde çalışılır. Her ders okulda işlenen ve işlenecek olan konular üzerinde durulur. Öğrencilerimizin İngilizcesi gelişir ve özgüveni artar. Dönem içi ödev, quiz ve ara sınavlara ön çalışmalarla hazırlanılır.

Hazırlık atlama programımızda öğrencilerimizi okulun dışardan kabul ettiği PTE ya da TOEFL sınavlarına yönelik hazırlarız. Amaç en kısa sürede hazırlık atlama için  gerekli skora ulaşıp hazırlıktan muaf olmaktır.

Okulu dondurup sizden eğitim alarak Hazırlığı geçebilir miyim?

Geçebilirsiniz. Bir çok öğrencimiz seviyeleri ne olursa olsun eğitim programlarımıza katılıp gerekli çalışmayı göstererek Üniversitelerinin öngördüğünden çok daha kısa sürede Hazırlık eğitimini atlamıştır.

Eğitim nasıl ve nerede verilmektedir? Online eğitim imkanı var mı?

Eğitimlerimizi Kadıköy ve Beşiktaş şubelerimizde tercihinize göre grup dersi ya da özel ders paket program olarak verilmektedir. YÜZYÜZE ya da ONLINE EĞİTİM seçeneklerimiz vardır.

Ne kadar sürmektedir?

Seviyenize göre eğitim programlarımız 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 9 ay sürmektedir. Detaylı bilgi yüzyüze görüşmede ayrıntılı olarak sunulmaktadır.

 

Hazırlık eğitiminde sorun yaşamamak ve kısa sürede atlamak için lütfen bizimle iletişime geçin!

 

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatApp Hattı

  × BİLGİ AL (Whatsapp)