YÖKDİL KURS PROGRAMLARIMIZ

13 Aralık YÖKDİL Sınavı ONLINE ve YÜZYÜZE KURS
KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.

 

 • Tercihinize Göre YÜZYÜZE ya da ONLINE YÖKDİL Dersleri
 • Uzman Hocalardan Seviyenize Uygun Skor Odaklı YÖKDİL Eğitimi 
 • İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle hazırlanan güncel YÖKDİL Sınav Kaynakları
 • Bütün Soru Tipleri Üzerinde Skor Arttırma Odaklı YÖKDİL Sınav Tekniği, Sınav Analizleri, Soru Çözüm Yöntemleri ve Sınav Pratiği 
 • Kilit YÖKDİL Sınav Konuları ve Kelime Listeleri
 • 13 Aralık 2020 YÖKDİL sınav tarihine kadar eğitim
 • YÖKDİL Deneme Sınavları

 

Bilgi ve Kayıt için 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Kayıt ofisi çalışma saatleri her gün 10:00 – 16:00 saatleri arasındadır.

13 Aralık 2020 YÖKDİL Sınav Hazırlık Kurslarımız
ONLINE
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ptesi - Salı - Çarş - Perş19:30 - 22:3012 Ekim 20209 Hafta110 Saat--
KADIKÖY
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ptesi - Salı - Çarş - Perş19:00 - 21:5012 Ekim 20209 Hafta110 Saat--
Ctesi - Pazar10:00 - 14:0017 Ekim 20209 Hafta110 Saat--
BEŞİKTAŞ
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ptesi - Salı - Çarş - Perş19:00 - 21:5012 Ekim 20209 Hafta110 Saat--
Ctesi - Pazar10:00 - 16:0017 Ekim 20209 Hafta110 saat--
(Yüzyüze Eğitimlerimiz Sosyal Mesafeli Sınıflarda Yapılmaktadır.)

Neden İSTANBUL DİL AKADEMİSİ?

YÖKDİL Sınav Hazırlık Kampı

Programın amacı en kısa sürede YÖKDİL hedef skorunuza ulaşmanızdır. Dersler sınav kampı mantığıyla yapılır ve tamamen skor odaklıdır. Program boyunca YÖKDİL sınav içeriği, açıklamalı soru çözümlemeleri, yoğun YÖKDİL sınav tekniği ve sınav pratiği çalışmaları yapılmaktadır.

Kontenjanımız Sınırlıdır!

YÖKDİL İçeriği ve Sınav Tekniğine Özel Ders İçeriği

Dersler son YÖKDİL sınav formatına uygun müfredat ve buna göre hazırladığımız özgün ders kaynaklarımız kullanılarak yapılmaktadır. Bütün soru tipleri ve bunların çözüm teknikleri detaylı olarak öğretilir. Ayrıca kilit gramer konuları ve YÖKDİL kelime listeleri üzerinde yoğun çalışmalar yapılarak bütün altyapı problemleri halledilir. Sınav odaklı bir yol izlenerek gereksiz ve sınavda işinize yaramayacak konular elenip, sınava yönelik etkin bir eğitim verilir.

Eğitmen Kadromuz

Eğitimlerimiz sınav konusunda  uzman, çeşitli üniversitelerin okutman kadrolarında yer almış deneyimli YÖKDİL hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız öğrencilerinin gelişimini bireysel olarak program boyunca takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar. Öğrencilerin İngilizce sınav hazırlığında en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

YÖKDİL Deneme Sınavları ve Kelime Dersleri

Sınav kampı boyunca YÖKDİL sınav pratiği kazanmanız, bireysel ilerlemenizi görmeniz ve sınavda zaman yönetimi becerinizi arttırmak için  düzenli olarak ders saatlerine ek YÖKDİL Deneme Sınavları yapılmaktadır.

Yine ders saatlerine ek olarak yapılan YÖKDİL Kelime Derslerimizde belli bir müfredat takip edilerek sınava yönelik  kelime altyapınızı geliştirecek çalışmalar yapılır.

Her Seviyeye Uygun YÖKDİL Eğitimleri 

YÖKDİL kamplarımız her seviyeden öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun sınıflarda yapılmaktadır. İki çeşit programımız vardır:

 

YÖKDİL Yoğun Sınav Kampı:

Bu program YÖKDİL sınavına yönelik özellikle kelime ve gramer altyapısında sıkıntıları olan öğrenciler için idealdir. Programın ilk safhasında yoğun kelime ve YÖKDİL sınavına yönelik olarak fonksiyonel gramer çalışmaları yapılır.

Öğrencilerin İngilizce sınav altyapısına ilişkin problemlerinin çoğu hızlı bir şekilde çözülür. Bu da, katılımcıların sonraki aşamada yapılan YÖKDİL sınav tekniği ve pratiği çalışmalarına daha hakim olmalarını sağlar.

 

YÖKDİL Hızlandırılmış Sınav Kampı:

Akademik kelime, gramer bilgileri YÖKDİL için gerekli seviyede olan öğrenciler için hazırlanan programımızdır. Burada sınav tekniği ve pratiği çalışması yanında yine yoğun kelime ve kilit gramer çalışmaları da yapılmaktadır.

Diğer İmkanlar

Kurum binalarımızda öğrencilerimizin günlük çalışma ve ödevlerini yapmaları için Ders Çalışma Salonları ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları ve diğer materyaller öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız.

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilememektedir.

YÖKDİL Özel Ders

Özel derslerimiz, sınava birebir derslerle kendi temposunda hazırlanmak isteyenler içindir. Programın amacı YÖKDİL sınavı için eksik olduğunuz noktaları belirleyerek sınavda istediğiniz notu alabilmeniz için gerekli İngilizce donanımına, YÖKDİL teknik ve taktik bilgisine sahip olmanızı sağlamaktır. Dersler uzman ve deneyimli YÖKDİL hocalarımız tarafından verilmektedir.

 

Program başında hocalarımız seviyenizi belirleyip, hedef YÖKDİL skorunuza ulaşabilmeniz için kaç saatlik bir çalışmanın yeterli olacağı konusunda tavsiyede bulunurlar.

 

Ders müfredatı ve içeriği eksik olduğunuz noktalar temel alınarak belirlenir. Ders işleme yöntemi seviye, hedef ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir. Derslerin gün ve saatleri sizin gelebileceğiniz zamanlar ve hocalarımızın mevcut ders programlarına göre belirlenip esnek bir yapıya sahiptir.

 

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatApp Hattı

  × BİLGİ AL (Whatsapp)