YÖKDİL Kursu | İSTANBUL DİL AKADEMİSİ - Beşiktaş, Altunizade - Anadolu, Avrupa Yakası - İstanbul Dil Akademisi YÖKDİL Kursu | İSTANBUL DİL AKADEMİSİ - Beşiktaş, Altunizade - Anadolu, Avrupa Yakası

Neden İSTANBUL DİL AKADEMİSİ?

YÖKDİL Sınav Hazırlık Kampı

Programın amacı YÖKDİL başarısı için gerekli becerileri kazandırarak öğrencilerimizi en kısa sürede hedef skorlarına ulaştırmaktır. Dersler sınav kampı mantığıyla yapılır ve tamamen skor odaklıdır. Program boyunca YÖKDİL sınav içeriği, açıklamalı soru çözümlemeleri, yoğun YÖKDİL sınav tekniği ve sınav pratiği çalışmaları yapılmaktadır.

Sınıflarımız maksimum 9 kişiliktir.

Kontenjanımız Sınırlıdır!

YÖKDİL İçeriği ve Sınav Tekniğine Özel Ders İçeriği

Program YÖKDİL sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanısıra, YÖKDİL sınav tekniği ve sınavda kullanacağınız taktikler ile sınav pratiğine yönelik çalışmaları içermektedir.

Dersler son YÖKDİL sınav formatına uygun müfredat ve buna göre hazırladığımız özgün ders kaynaklarımız kullanılarak yapılmaktadır. Bütün soru tipleri ve bunların çözüm teknikleri detaylı olarak öğretilir. Ayrıca kilit gramer konuları ve YÖKDİL kelime listeleri üzerinde yoğun çalışmalar yapılarak bütün altyapı problemleri halledilir. Sınav odaklı bir yol izlenerek gereksiz ve sınavda işinize yaramayacak konular elenip, sınava yönelik etkin bir eğitim verilir.

Eğitmen Kadromuz

Eğitimlerimiz güncel YÖKDİL soru tipleri ve sınav teknikleri konusunda uzman, çeşitli üniversitelerin okutman kadrolarında yer almış deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

Program boyunca öğrencilerimizin gelişimini bireysel olarak takip eder ve sınav koçluğunu yaparız. Öğrencilerin İngilizce sınav hazırlığında en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

YÖKDİL Deneme Sınavları ve Kelime Dersleri

Sınav kampı boyunca ders saatlerine ek olarak düzenli olarak YÖKDİL Deneme Sınavları yapılmaktadır. Denemeler hem sınav pratiği kazanmanız ve bireysel ilerlemenizi görmek, hem de sınavda zaman yönetimi becerinizi arttırmak için yapılır.

Yine ders saatlerine ek olarak yapılan YÖKDİL Kelime Derslerimizde belli bir müfredat takip edilerek sınava yönelik  kelime altyapınızı geliştirecek çalışmalar yapılır.

Her Seviyeye Uygun YÖKDİL Eğitimleri 

YÖKDİL kamplarımız her seviyeden öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun sınıflarda yapılmaktadır. İki çeşit programımız vardır:

 

YÖKDİL Yoğun Sınav Kampı:

Bu program YÖKDİL sınavına yönelik özellikle kelime ve gramer altyapısında sıkıntıları olan öğrenciler için idealdir. Programın ilk safhasında yoğun kelime ve YÖKDİL sınavına yönelik olarak fonksiyonel gramer çalışmaları yapılır.

Öğrencilerin İngilizce sınav altyapısına ilişkin problemlerinin çoğu hızlı bir şekilde çözülür. Bu da, katılımcıların sonraki aşamada yapılan YÖKDİL sınav tekniği ve pratiği çalışmalarına daha hakim olmalarını sağlar.

 

YÖKDİL Hızlandırılmış Sınav Kampı:

Akademik kelime, gramer bilgileri YÖKDİL için gerekli seviyede olan öğrenciler için hazırlanan programımızdır. Burada sınav tekniği ve pratiği çalışması yanında yine yoğun kelime ve kilit gramer çalışmaları da yapılmaktadır.

Diğer İmkanlar

Kurum binalarımızda öğrencilerimizin ders çalışması ve günlük ödevlerini yapmaları için Ders Çalışma Salonları ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp, ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve destek alma imkanına sahiptirler.

Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları ve diğer materyaller öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız.

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilememektedir.

Başlayacak Programlar

Programlar başlangıç tarihlerinden 3 hafta önce ilan edilmektedir. Daha ileri tarihlerde başlayacak olan programlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

YÖKDİL Sınav Kampı (120 Saat = 70 + 50*)
ALTUNİZADE
Günler Saatler Başlangıç Tarihi Toplam Süre Toplam Ders Kontenjan
Ctesi - Pazar 10:00 - 14:00 06 Ocak 2018 13 Hafta 120 Saat 5 Kişi
BEŞİKTAŞ
Günler Saatler Başlangıç Tarihi Toplam Süre Toplam Ders Kontenjan
Ctesi - Pazar 10:00 - 14:00 06 Ocak 2018 12 Hafta 120 Saat 4 Kişi
Salı - Perş 19:00 - 21:50 08 Ocak 2018 12 Hafta 120 Saat 5 Kişi
*Bütün programlarda 50 saat ek YDS kelime çalışmaları ve çözümlü YDS deneme sınavları yapılmaktadır.

 

Yeni Programlardan Haberdar Olun!

İleri tarihlerde açılacak programlarımızdan haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

YÖKDİL Özel Ders

Özel derslerimiz, sınava birebir derslerle kendi temposunda hazırlanmak isteyenler içindir. Programın amacı YÖKDİL sınavı için eksik olduğunuz noktaları belirleyerek sınavda istediğiniz notu alabilmeniz için gerekli İngilizce donanımına, YÖKDİL teknik ve taktik bilgisine sahip olmanızı sağlamaktır. Dersler uzman ve deneyimli YÖKDİL hocalarımız tarafından verilmektedir.

 

Program başında hocalarımız seviyenizi belirleyip, hedef YÖKDİL skorunuza ulaşabilmeniz için kaç saatlik bir çalışmanın yeterli olacağı konusunda tavsiyede bulunurlar.

 

Ders müfredatı ve içeriği eksik olduğunuz noktalar temel alınarak belirlenir. Ders işleme yöntemi seviye, hedef ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir. Derslerin gün ve saatleri sizin gelebileceğiniz zamanlar ve hocalarımızın mevcut ders programlarına göre belirlenip esnek bir yapıya sahiptir.

 

Sınavlarınıza UZMANLARI ile Hazırlanın!

 

YÖKDİL sınavına
UZMAN HOCALAR ve ÖZGÜN MATERYALLER
ile hazırlanabileceğiniz TEK yer!

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)