YTÜ Hazırlık Atlama Yıldız Teknik İngilizce Yeterlilik
YTÜ İYS Sınavı

YTÜ Hazırlık İYS Duyurular

YTÜ İYS SINAV KAMPI

KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. 

 • Tercihinize göre YÜZYÜZE ya da ONLINE Eğitim Seçenekleri
 • SOSYAL MESAFE Kurallarına Uygun, Geniş ve Ferah Sınıflar
 • Uzman YTÜ İYS Hocalarından Eğitim
 • İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle hazırlanan güncel İYS Sınav Kaynakları
 • Kilit İYS Gramer Konuları ve Kelime Listeleri
 • Soru Çözüm Yöntemleri ve Sınav Pratiği (Cloze Test, Yakın Anlam, Reading, Cümle Tamamlama, Vocabulary, Writing, Essay Feedback)
 • Sınav Analizleri üzerinden YTÜ İYS Sınav Tekniği ve Skor Odaklı Dersler
 • YTÜ İYS Deneme Sınavları
 • Kontenjanımız Sınırlıdır!!

 

YTÜ İYS Başarı Oranımız: % 94

Bilgi ve Kayıt için 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Kayıt ofisi çalışma saatleri her gün 10:00 – 16:00 saatleri arasındadır.

YTÜ Yüksek Lisans – Erasmus – Yatay Geçiş – Dikey Geçiş (DGS) İngilizce Yeterlilik Sınavı

İçeriklerine Özel Kurs Programlarımız Her Dönem Açılmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz! 

Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ Hazırlık Atlama Sınavı

YTÜ İYS KURSU

Sınıflarımız sadece Yıldız Teknik Üniversitesi İYS sınavına hazırlanan öğrencilerden oluşmaktadır. Dersler her seviye için ayrı sınıflarda ve Hazırlık Geçme odaklıdır. Program detayları:

Tarih ve Saatler

Dersler YTÜ İYS sınav tarihine kadar sürecektir. Hafta içi ve hafta sonu seçenekleri bulunmaktadır.

Hazırlık okuluna (YTÜ YBD) devam eden öğrenciler seviyelerine ve okul saatlerine uygun sınıflara alınmaktadır.

Ders İçeriği

Program YTÜ İYS güncel sınav sistemine göre hazırlanmıştır. İYS 1. Aşama ve 2. Aşama sınavlarının bütün bölümleri üzerinde ayrı ayrı İYS SINAV TEKNİĞİ ve PRATİĞİ odaklı olarak çalışılmaktadır. Ayrıca İYS Kelime Listeleri ve kilit gramer konuları üzerinde nokta atışı çalışmalar yapılmaktadır.

Hazırlık okuluna devam eden öğrencilerimiz için Mid-Term, Quiz ve Final sınavlarına yönelik olarak program boyunca ek çalışmalar yapılmaktadır.

Eğitmen Kadromuz

Dersler YTÜ İYS sınav sisteminde uzman ve üniversite hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız program boyunca öğrencilerinin bireysel olarak eksiklerini takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar. İngilizce sınav hazırlığında öğrencilerin en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

Ders Kaynakları

Derslerde YTÜ İYS sınav sistemine özel olarak hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar her dönem son sınav içeriğine göre güncellediğimiz özgün kaynaklardır.

Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız. Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Deneme Sınavları

Sınav kampı boyunca ders saatlerine ek olarak minimum 10 ADET İYS DENEME SINAVI yapılmaktadır. Bunlarla ilerlemeniz takip edilir, eksikler belirlenir; sınav pratiği ve zaman yönetimi beceriniz arttırılır.

Deneme sınavlarımız son sınav sorularına göre her dönem yenilenen, birebir İYS formatında özgün sınavlardır.

Diğer İmkanlar

 • Hocalarla Birebir Çalışma Saatleri: Öğrencilerimizle bireysel olarak zorlandığı ve ekstra çalışmaya ihtiyaç duyduğu konularda hocalarıyla ücretsiz olarak birebir dersler yapılmaktadır.
 • Birebir Essay Kontrolü: Writing ödev değerlendirilmeleri hocalarınızın bireysel eksiklerinizi görmesi için birebir çalışma şeklinde yapmaktayız.
 • Zorunlu Ek Dersler: Deneme sınav sonuçlarına göre grup derslerine ihtiyaç olduğunda ek günler eklenmektedir.
 • Ders Çalışma Salonları: Kurum binalarımızda öğrencilerimizin ders çalışma ve ödevlerini yapmaları için özel alanlar ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

 

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilmemektedir. Program boyunca ders saatlerine ek olarak konular zorunlu ek dersler ve birebir çalışma saatlerine de katılım zorunludur.

 

 

YTÜ – İYS Başarı Oranımız: % 94

YTÜ – İYS sınavına
UZMAN HOCALAR ve ÖZGÜN MATERYALLER
ile hazırlanabileceğiniz TEK yer!

 

 

 

“Sınavlarınıza UZMANLARI ile Hazırlanın!”

İSTANBUL’UN
İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK MERKEZİ

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

  [recaptcha]

   

  × BİLGİ AL (Whatsapp)