Bilgi Üniversitesi BİLET Sınavına Nasıl Hazırlanmalısınız? Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama

Yazar:
Bilgi Üniversitesi BİLET Sınavına Nasıl Hazırlanmalısınız? Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes)
958 kişi okudu

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Bilgi Üniversitesi Bilet Kursu Kayıtlarımız Başladı!

Program tamamen Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama odaklı olarak sınav sistemine göre yapılmaktadır. Dersler hazırlık okulu geçmişi olan eğitmenlerimiz taradından verilmektedir.

Bilgi Üniversitesi BİLET 1 ve BİLET 2 sınavlarına yönelik olarak ayrı ayrı programlar uygulanacaktır. BİLET 1 sınavına yönelik olarak gramer, kelime ve writing üzerinde özel kaynaklar kullanılarak çalışılacaktır. BİLET 2 sınavı için Reading, Writing ve Speaking bölümleri üzerinde ayrı ayrı çalışılacaktır.

Programda tercihinize göre Bilgi Üniversitesi BİLET özel ders ya da BİLET grup derslerimize katılabilirsiniz. Program boyunca BİLET deneme sınavları yapılarak öğrencilerimizin ilerlemesi takip edilip sınav pratiği çalışmaları yapılacaktır. Bunlar çıkmış BİLET sınavlarına benzer sorulardan oluşan özgün sınavlardır.

Ders saatleri dışında reading, writing ve speaking konularında ihtiyaç duyulduğunda birebir etüt dersleri programa eklenmektedir.

İstanbul Dil Akademisi olarak  Bilgi Üniversitesi hazırlık atlama başarı oranımız %96 ‘dır. Bizim yöntemimizi izleyen öğrenciler sınavda rahatça başarı elde etmektedirler.

Bilgi Hazırlık Atlama – BİLET Kursumuz ile ilgili detaylı bilgi almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bilgi Hazırlık Atlama – BİLET kaynakları indirmek için tıklayın.

Yeni Kaynaklardan Haberdar Olun!

Sitemize eklenen yeni Bilgi - BİLET kaynaklarından haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

Yorumlar