Hakkımızda

İstanbul Dil Akademisi, öğrencilerini ülkemizde ve yurtdışında yapılan İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlamak amacıyla 2007 yılında kurulmuş bir dil okuludur. Bu tarihten beri ana uzmanlık alanı İngilizce sınav hazırlık eğitimleridir. Kurucu kadrosu İTÜ, Marmara, Bahçeşehir, Bilgi üniversitesi gibi okulların hazırlık bölümlerinde görev yapmış İngilizce öğretmenlerinden oluşmaktadır.

 

Bütün eğitimlerimiz, tamamen sınav kampı mantığı ile sınav geçme odaklı olarak yapılmaktadır. Amacımız; sizleri uzman hocaların sınav koçluğunda yüksek motivasyonlu bir ortamda en kısa sürede ve en kestirme yoldan hedef skorunuza ulaştırmaktır.

 

Bütün eğitimlerimizde kendi hazırladığımız ders kaynaklarımız kullanmaktayız. Bunlar İstanbul Dil Akademisi Materyal Ofisi tarafından her dönem son sınav içeriklerine göre hazırlanan özgün kaynaklardır. Her zaman yenilenen güncel yayınlarımızla bu alanda diğer kurumlara yol gösteren öncü konumda olmaktan gurur duymaktayız. Bütün eğitimlerimizde prensip olarak ders materyalleri öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

Sınav eğitimlerimize ek olarak, kurucularımızın kendi kişisel meraklarını paylaşma isteklerinden dolayı akademimizde konuşma ve iletişim amaçlı İspanyolca eğitimleri de vermekteyiz. Bu eğitimler anadili İspanyolca olan eğitmenlerimiz tarafından sadece Eylül – Haziran ayları arasında verilmektedir.

Kadromuz

Savaş Koç
Eğitim Koordinatörü

 

 

İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunudur.

 

Çeşitli üniversitelerde okutmanlık yaptıktan sonra sınav İngilizcesine olan yoğun ilgisinden dolayı bütün çalışmalarını bu alana yönlendirdi. İngilizce dışında İspanyolcayı akıcı bir şekilde konuşmaktadır.

Özlem Melek
İdari Koordinatör

 

 

Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünü bitirmiştir. Aynı üniversitede Eğitim Yönetimi ve Planlaması konusunda yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

 

Yabancı dil eğitimi ve  yetişkin öğrenci eğitim yöntemleri konusunda bir çok konferansa katılmış, İstanbul Dil Akademisi eğitim sistemini oluşturmuştur.

 

Büşra Toksöz
Koordinatör Asistanı

 

 

 

 

 

 

Eda Aydoğdu
Eğitim Planlama Uzmanı
×

WhatApp Hattı

× BİLGİ AL (Whatsapp)