YKS İngilizce Sınavı - YKS DİL Hazırlık
YKS DİL (YDT) & TYT Kursu

MEZUN – 12. SINIF
YKS DİL & TYT KURS PROGRAMI

2021 YKS İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK KURS KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.

Program: 4 Gün Ders + 1 Gün Deneme Sınavı + Etüt ve Kafes Programı

Toplam Ders Saati: 750 Ders

 

 • Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi’nden seçkin Eğitmen Kadrosu
 • Sosyal Mesafe Kurallarına Uygun 6 Kişilik VIP Sınıflar
 • Sınav Kazandıran Özgün YKS DİL / YDT Kaynakları
 • Deneme Sınavları
 • Birebir Öğrenci ve Ödev Takibi
 • Sınav Koçluğu ve Rehberlik
 • Düzenli Veli Bilgilendirme
 • TYT için Puan Arttıran Nokta Atışı Dersler (Matematik, Türkçe, Tarih ve Coğrafya)

 

Bilgi ve Kayıt için 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Kayıt ofisi çalışma saatleri her gün 10:00 – 16:00 saatleri arasındadır.

 

NOT: Programda TYT derslerine kayıt tercihlidir.

 

11. Sınıf YKS DİL Hazırlık Programımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

Neden İSTANBUL DİL AKADEMİSİ?

Mezun, 12. Sınıf ve 11. Sınıf YDT Grupları

Program boyunca YKS DİL / YDT sınavı için gerekli bütün İngilizce bilgisi öğrencilerimize sistematik bir şekilde aktarılmaktadır.

11., 12. sınıf ve Mezun öğrencilere yönelik eğitimlerimiz farklı sınıflarda ve farklı müfredatlarla yapılmaktadır.

Sınıflarımız maksimum 6 kişiliktir.

Kontenjanımız Sınırlıdır!

TYT Destek Programı

YKS DİL sınav hazırlık programı süresince Matematik, Geometri, Türkçe, Tarih ve Coğrafya alanlarında uzman TYT hoca kadromuz ile skor odaklı olarak öğrencilerimize yardımcı olmaktayız.

Öğrencilerimizin hedefledikleri üniversitelerde istedikleri bölüme girebilmeleri için hazırlanan  TYT çalışma setleri ve TYT yaprak testi çalışmaları ile öğrencilerimizin bu konuda eksikliklerini tamamlamaktayız.

Sınav Kazandıran Özgün YKS DİL Kaynakları

Eğitimin ilk ayağında YKS İngilizce sınavında çıkan bütün gramer konuları üzerinde durulup, açıklamalı soru çözümlemeleri yapılıp dersler alıştırma kağıtları, yaprak testler ve soru bankalarıyla desteklenir.

YKS İngilizce sınav hazırlığında kelime bilgisi en az gramer kadar önemlidir. Program sonuna kadar öğrencilerimiz hazırladığımız 7000 kelimelik YKS DİL / YDT kilit kelime listesine hakim duruma gelir, kelime ve reading soruları sınavda en kolay puan getiren bölümler olur.

Öğrencilerimiz YKS İngilizce sınavında çıkan her soru tipine nasıl yaklaşmaları gerektiği ve sınavda zaman yönetimi konusunda maksimum beceriye sahip olurlar.

Ders kaynağı olarak, güncel YKS DİL sınav içeriğine yönelik olarak hazırladığımız kitaplar, yaprak testler, alıştırma kağıtları ve soru bankalarımız kullanılmaktadır. Bütün ders materyalleri öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğitmen Kadromuz

Eğitimlerimiz uzman ve deneyimli YKS hocalarımız tarafından verilmektedir.

Başarı takım işidir ve sadece verimli geçen derslerle sağlanmaz. Hocalarımız öğrencilerine Bireysel Gelişim Takibi, İngilizce Çalışma Yöntemi ve Motivasyon Desteği konularında her anlamda destek vererek öğrencisinin Sınav Koçluğunu yaparlar.

YKS Deneme Sınavları ve Velilerimizle Bilgi Paylaşımı

Program boyunca öğrencilerimizin sınav pratiği ve zaman yönetimi becerilerini arttırmak için YKS Deneme Sınavları yapılmaktadır.

Bu sınavların sonuçları düzenli olarak velilerimizle paylaşılarak öğrencilerimizin bireysel gelişimleri konusunda sürekli iletişim halinde oluruz.

Diğer İmkanlar

Ders saatlerine ek olarak her hafta belirtilecek günlerde Etüt Dersleri yapılmaktadır.

Öğrencilerimiz kendilerine ayrılmış olan Ders Çalışma Salonlarında günlük çalışma ve ödevlerini yapıp, soru ve takıldıkları noktalarda hocalarından ders dışında yardım alabilmektedir.

Program boyunca Devamsızlık Takibi yapılır ve derse devam zorunludur. Olası devamsızlıklarda velilerimizden mazeret bildirmeleri istenir.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatApp Hattı

  × BİLGİ AL (Whatsapp)