YKS Dil Sınavı - YKS İngilizce Hazırlık
YKS DİL (YDT) & TYT Kursu

2020 YKS DİL & TYT HAZIRLIK KURSU

Mezun YKS DİL & TYT KURS PROGRAMI

 

Program: 4 Gün Ders + 1 Dün Deneme Sınavı + Günlük Etütler

Toplam Ders Saati: 750 Ders

 

11. ve 12. Sınıf YKS DİL & TYT KURS PROGRAMI

 

Program: 2 Gün Ders + 1 Dün Deneme Sınavı + Günlük Etütler

Toplam Ders Saati: 470 Ders

 

Dersler uzman YDT hocalarımız tarafından maksimum 8 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Öğrencilerimiz YKS İngilizce dışında TYT sınavına yönelik Matematik, Geometri, Türkçe, Tarih ve Coğrafya alanlarında da çalışacaktır.

Bütün ders kaynakları güncel sınav içeriğine yönelik olarak hazırlanmış özgün materyallerdir. Öğrencilerimize her dersten sınav sistemine göre hazırlanmış konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları verilmektedir.

Derslere devam zorunludur. Eğitim danışmanımız ailelerle her hafta düzenli olarak bilgi alışverişi yapar.  Ev için verilen ödev ve programlar eksiksiz tamamlanmalıdır.

Neden İSTANBUL DİL AKADEMİSİ?

TYT Destek Programı

YKS DİL sınav hazırlık programımız süresince  Matematik, Geometri, Türkçe, Tarih ve Coğrafya alanlarında uzman TYT hoca kadromuz ile skor odaklı olarak öğrencilerimize yardımcı olmaktayız.

Öğrencilerimizin hedefledikleri üniversitelerde istedikleri bölümü kazanabilmeleri için hazırlamış olduğumuz TYT çalışma setleri ve her branş için TYT yaprak testi çalışmaları ile öğrencilerimizin TYT sınavı ile ilgili bütün eksikliklerini tamamlamaktayız.

11. Sınıf, 12. Sınıf ve Mezun YDT Grupları

Eğitim boyunca YKS DİL / YDT sınavı için gerekli bütün İngilizce bilgisi öğrencilerimize sistematik bir şekilde aktarılmaktadır.

11., 12. sınıf ve mezun öğrencilere yönelik eğitimlerimiz farklı sınıflarda ve farklı müfredatlarla yapılmaktadır. Mezun YKS DİL kurs programımız toplam 750 derslik,  11. ve 12. sınıf programımız ise toplam 470 derslik eğitimden oluşur.

Sınıflarımız maksimum 8 kişiliktir.

Kontenjanımız Sınırlıdır!

YKS DİL Sınav İçeriği ve Tekniğine Özel Ders KaynaklarıÖzgün Sınav Kaynakları

Eğitimin ilk ayağında YKS İngilizce sınavında çıkan bütün gramer konuları üzerinde detaylı çalışmalar yapılır. Pekiştirme için her konu ile ilgili açıklamalı soru çözümlemeleri yapılıp dersler alıştırma kağıtları, yaprak testler ve soru bankalarıyla desteklenir.

YKS İngilizce sınav hazırlığında kelime bilgisi en az gramer kadar önemlidir. Program sonuna kadar öğrencilerimiz hocalarımız tarafından belirlenen 7000 kelimelik YKS DİL / YDT kilit kelime listesine hakim duruma gelirler. Yapılan yoğun kelime alıştırmaları ve quizlerle kelime ve reading soruları sınavda en kolay puan getiren bölümler olur.

Derslerimizde sınav odaklı bir yol izlenerek nokta atışı derslerle sınava yönelik etkin bir eğitim yapılır. Öğrencilerimiz YKS İngilizce sınavında çıkan her soru tipine nasıl yaklaşmaları gerektiği ve sınavda zaman yönetimi konusunda maksimum beceriye sahip olurlar.

Ders kaynağı olarak, güncel YKS DİL sınav içeriğine yönelik olarak hazırladığımız kitaplar, yaprak testler, alıştırma kağıtları ve soru bankalarımız kullanılmaktadır. Bütün ders materyalleri öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğitmen Kadromuz

Eğitimlerimiz uzman ve deneyimli YKS hocalarımız tarafından verilmektedir.

Başarı takım işidir ve sadece verimli geçen derslerle sağlanmaz. Hocalarımız öğrencilerine Bireysel Gelişim Takibi, İngilizce Çalışma Yöntemi ve Motivasyon Desteği konularında her anlamda destek vererek öğrencisinin Sınav Koçluğunu yaparlar.

YKS Deneme Sınavları ve Velilerimizle Bilgi Paylaşımı

Program boyunca öğrencilerimizin sınav pratiği ve zaman yönetimi becerilerini arttırmak için YKS Deneme Sınavları yapılmaktadır.

Bu sınavların sonuçları düzenli olarak velilerimizle paylaşılarak öğrencilerimizin bireysel gelişimleri konusunda sürekli iletişim halinde oluruz.

Diğer İmkanlar

Ders saatlerine ek olarak her hafta belirtilecek günlerde Etüt Dersleri yapılmaktadır.

Öğrencilerimiz kendilerine ayrılmış olan Ders Çalışma Salonlarında günlük çalışma ve ödevlerini yapıp, soru ve takıldıkları noktalarda hocalarından ders dışında yardım alabilmektedir.

Program boyunca Devamsızlık Takibi yapılır ve derse devam zorunludur. Olası devamsızlıklarda velilerimizden mazeret bildirmeleri istenir.

YKS DİL / YDT Özel Ders

YKS İngilizce özel derslerimiz, sınava birebir derslerle kendi temposunda hazırlanmak isteyenler içindir. Programın amacı YKS sınavı için eksik olduğunuz noktaları belirleyerek sınavda istediğiniz notu alabilmeniz için gerekli İngilizce donanımına, YDT teknik ve taktik bilgisine sahip olmanızı sağlamaktır. Dersler uzman ve deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

 

Program başında hocalarımız seviyenizi belirleyip, hedef YDT skorunuza ulaşabilmeniz için kaç saatlik bir çalışmanın yeterli olacağı konusunda tavsiyede bulunurlar.

 

YKS DİL / YDT ders müfredatı ve içeriği eksik olduğunuz noktalar temel alınarak belirlenir. Ders işleme yöntemi seviye, hedef ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir. Derslerin gün ve saatleri sizin gelebileceğiniz zamanlar ve hocalarımızın mevcut ders programlarına göre belirlenip esnek bir yapıya sahiptir.

 

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

[recaptcha]