Koç Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı
KOÇ KUEPE Hazırlık Kursu

Koç Üniversitesi KUEPE Duyurular

2023 Güz Dönemi
Koç Üniversitesi Hazırlık Atlama / Hazırlık Destek
KUEPE KURSU
(Yüz yüze & Online)

KAYITLARIMIZ BAŞLADI.

Kontenjanımız Sınırlıdır!!

 • Tercihize göre YÜZYÜZE ya da ONLINE Eğitim Grup ya da Özel Ders Seçenekleri
 • Foundation, Pre-Intermediate, Intermediate ve Upper Intermediate için Özel Eğitim İçeriği (Hazırlık Atlama ya da Hazırlık Destek)
 • Uzman KUEPE Hocalarından Sınav Odaklı Dersler
 • İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle hazırlanan güncel KUEPE Sınav Kaynakları
 • KUEPE Sınav Konuları ve Kelime Listeleri
 • Structure, Reading ve Listening için Soru Çözüm Yöntemleri ve Sınav Pratiği
 • Birebir KUEPE Essay Writing & Speaking
 • Sınav Analizleri üzerinden KUEPE Sınav Tekniği ve Skor Odaklı Dersler
 • Özgün KUEPE Deneme Sınavları

KUEPE Başarı Oranımız: % 93

Bilgi ve Kayıt için Whatsapp hattımızdan, 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı
KUEPE Kursu

Sınıflarımız sadece Koç Üniversitesi KUEPE sınavına girecek olan öğrencilerden oluşmaktadır. Karma sınıf uygulamamız yoktur. Dersler her seviyeden öğrenciler için ayrı sınıflarda ve Hazırlık Geçme odaklı olarak yapılmaktadır. Program detayları:

Tarih ve Saatler

Dersler KUEPE sınav tarihine kadar sürecektir. Hafta içi ve hafta sonu seçenekleri bulunmaktadır.

Hazırlık okuluna devam eden öğrenciler seviye ve okul saatlerine uygun sınıflara alınmaktadır.

Ders İçeriği

Program Koç Üniversitesi Hazırlık Okulu (Koç ELC) güncel sınav sistemine göre hazırlanmıştır. Reading, Use of English, Listening, Writing ve Speaking olmak üzere KUEPE sınavının her bölümü üzerinde ayrı ayrı sınav odaklı olarak çalışılmaktadır. Ayrıca KUEPE Vocab List‘lerden kelime çalışmaları ve kilit gramer konuları üzerinde nokta atışı çalışmalar yapılmaktadır.

Hazırlık okuluna devam eden öğrencilerimiz için özel kaynaklardan Mid-Term ve Final sınavlarına yönelik olarak ek çalışmalar yapılmaktadır.

Eğitmen Kadromuz

Dersler KOÇ Hazırlık güncel sınav sisteminde uzman ve hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız program boyunca öğrencilerinin bireysel olarak eksiklerini takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar. İngilizce sınav hazırlığında öğrencilerin en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

Ders Kaynakları

Derslerde Koç Üniversitesi KUEPE sınav sistemine özel olarak hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar her dönem son sınav içeriğine göre güncellediğimiz özgün kaynaklardır.

Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız. Program boyunca kullanılan bütün ders kitapları ve diğer kaynaklar öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Deneme Sınavları

Sınav kampı boyunca ders saatlerine ek olarak KUEPE DENEME SINAVLARI yapılmaktadır. Bunlarla ilerlemeniz takip edilir, eksikler belirlenir; sınav pratiği ve zaman yönetimi beceriniz arttırılır.

Deneme sınavlarımız son sınav sorularına göre her dönem yenilenen, birebir KUEPE formatında özgün sınavlardır.

Diğer İmkanlar

 • Hocalarla Birebir Çalışma Saatleri: Öğrencilerimizle bireysel olarak zorlandığı ve ekstra çalışmaya ihtiyaç duyduğu konularda hocalarıyla ücretsiz olarak birebir dersler yapılmaktadır.
 • Birebir Essay Kontrolü: Writing ödev değerlendirilmeleri hocalarınızın bireysel eksiklerinizi görmesi için birebir çalışma şeklinde yapmaktayız.
 • Zorunlu Ek Dersler: Deneme sınav sonuçlarına göre grup derslerine ihtiyaç olduğunda ek günler eklenmektedir.
 • Ders Çalışma Salonları: Kurum binalarımızda öğrencilerimizin ders çalışma ve ödevlerini yapmaları için özel alanlar ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

 

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilmemektedir. Program boyunca ders saatlerine ek olarak konular zorunlu ek dersler ve birebir çalışma saatlerine de katılım zorunludur.

KUEPE Başarı Oranımız: % 93

KOÇ KUEPE sınavına
UZMAN HOCALAR ve ÖZGÜN MATERYALLER
ile hazırlanabileceğiniz TEK yer!

 

 

 

 

 

 

“Sınavlarınıza UZMANLARI ile Hazırlanın!”

İSTANBUL’UN
İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK MERKEZİ

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatApp Hattı

  × BİLGİ AL (Whatsapp)