Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama
BAU PROFICIENCY Kursu

Bahçeşehir Hazırlık Atlama Duyurular

2023 Güz Dönemi
Bahçeşehir Üniversitesi
Hazırlık Atlama / Hazırlık Destek
BAU PROFICIENCY KURSU
(Yüz yüze & Online)

KAYITLARIMIZ BAŞLADI.

 • Tercihe göre YÜZYÜZE ya da ONLINE Eğitim Grup ya da Özel Ders Seçenekleri
 • Her Kur için (A1, A2, B1, B2, Prep-C ) Özel Eğitim içeriği (Hazırlık Atlama ya da Hazırlık Destek)
 • Uzman BAU Proficiency Hocalarından Dersler
 • İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle hazırlanan BAU Proficiency Sınav Kaynakları ve Kelime Listeleri
 • Soru Çözüm Yöntemleri ve Sınav Pratiği
 • Birebir Bahçeşehir Essay Writing
 • Sınav Analizleri üzerinden BAU Proficiency Sınav Tekniği ve Skor Odaklı Dersler
 • BAU Proficiency Deneme Sınavları

Bahçeşehir Hazırlık Atlama Başarı Oranımız: % 96 

Bilgi ve Kayıt için Whatsapp hattımızdan, 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

ANADOLU SİGORTA ve ZURICH SİGORTA Çalışanlarına Özel
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE YETERLİLİK KURSU

 • Eksiklik ve Hedef Skorunuza Uygun Bahçeşehir İngilizce Yeterlilik Sınavı Dersleri
 • Çalışma Saatlerinize Uygun Program
 • Tamamen Sınava Yönelik Bahçeşehir Kaynakları ile Kısa Sürede Başarı
 • Seviyesi Düşük Olan Öğrenciler için Ön Eğitim Programları

Bahçeşehir İngilizce Yeterlilik Hazırlık Atlama Sınavı
BAU Proficiency Kursu

Sınıflarımız sadece Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık öğrencilerinden oluşmaktadır. Karma sınıf uygulamamız yoktur. Dersler her seviyeden öğrenciler için ayrı sınıflarda (A1, A2, B1, B2, PREP-C) ve Hazırlık Atlama odaklı olarak yapılmaktadır. Program detayları:

Tarih ve Saatler

Dersler Bahçeşehir İngilizce Yeterlilik (BAU Proficiency) sınav tarihine kadar sürecektir. Hafta içi ve hafta sonu seçenekleri bulunmaktadır.

Hazırlık okuluna devam eden öğrenciler seviye ve okul saatlerine uygun sınıflara alınmaktadır.

Ders İçeriği

Dersler Bahçeşehir Hazırlık güncel sınav sistemine göre hazırlanmıştır. Program boyunca BAU PROFICIENCY, End of Module, WAT ve WOW sınavlarının her bölümü (vocabulary, use of english, reading, listening, writing ve speaking) üzerinde ayrı ayrı sınav odaklı olarak çalışılmaktadır. Ayrıca BAU PREP Kelime Listeleri ve kilit gramer konuları üzerinde nokta atışı çalışmalar yapılmaktadır.

 

*Anadolu Sigorta‘dan olan öğrencilerimiz için ihtiyaçlarına göre farklı programlar yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Eğitmen Kadromuz

Dersler Bahçeşehir Hazırlık sisteminde uzman ve hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız program boyunca öğrencilerinin bireysel olarak eksiklerini takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar. İngilizce sınav hazırlığında öğrencilerin en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

Ders Kaynakları

Derslerde BAU PREP sınav sistemine özel olarak hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar her dönem son sınav içeriğine göre güncellediğimiz özgün kaynaklardır.

Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız. Program boyunca kullanılan bütün ders kitapları ve diğer kaynaklar öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Deneme Sınavları

Kursu boyunca ders saatlerine ek olarak BAHÇEŞEHİR PROFICIENCY DENEME SINAVLARI yapılmaktadır. Bunlarla ilerlemeniz takip edilir, eksikler belirlenir; sınav pratiği ve zaman yönetimi beceriniz arttırılır.

Deneme sınavlarımız son sınav sorularına göre her dönem yenilenen, birebir Bahçeşehir Hazırlık sınav formatında özgün sınavlardır.

Diğer İmkanlar

 • Hocalarla Birebir Çalışma Saatleri: Öğrencilerimizle bireysel olarak zorlandığı ve ekstra çalışmaya ihtiyaç duyduğu konularda hocalarıyla ücretsiz olarak birebir dersler yapılmaktadır.
 • Birebir Essay Kontrolü: Writing ödev değerlendirilmeleri hocalarınızın bireysel eksiklerinizi görmesi için birebir çalışma şeklinde yapmaktayız.
 • Zorunlu Ek Dersler: Deneme sınav sonuçlarına göre grup derslerine ihtiyaç olduğunda ek günler eklenmektedir.
 • Ders Çalışma Salonları: Kurum binalarımızda öğrencilerimizin ders çalışma ve ödevlerini yapmaları için özel alanlar ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

 

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilmemektedir.  Program boyunca ders saatlerine ek olarak konular zorunlu ek dersler ve birebir çalışma saatlerine de katılım zorunludur.

Bahçeşehir Hazırlık Atlama
Başarı Oranımız: % 96

 

BAU PROFICIENCY sınavına
UZMAN HOCALAR ve ÖZGÜN MATERYALLER
ile hazırlanabileceğiniz TEK yer!

 

 

 

 

“Sınavlarınıza UZMANLARI ile Hazırlanın!”

İSTANBUL’UN
İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK MERKEZİ

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatApp Hattı

  × BİLGİ AL (Whatsapp)