İTÜ SUNY UOLP Hazırlık Atlama
İTÜ SUNY İngilizce Yeterlilik TOEFL - PTE

İTÜ UOLP Hazırlık Duyurular

İTÜ SUNY UOLP HAZIRLIK ATLAMA
(TOEFL IBT – PTE Academic)

KAYITLARIMIZ BAŞLADI.

 • Tercihinize göre YÜZYÜZE ya da ONLINE Eğitim Seçenekleri
 • Uzman İTÜ Hocalarından Eğitim
 • İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle hazırlanan Güncel Sınav Kaynakları

İTÜ UOLP Hazırlık Başarı Oranımız: % 92

Bilgi ve Kayıt için sitemizdeki Whatsapp hattından, 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

İTÜ SUNY UOLP
Hazırlık Atlama Kursu

Sınıflarımız sadece İTÜ SUNY öğrencilerinden oluşmaktadır. Karma sınıf uygulamamız yoktur. Program her seviyeden öğrenciler için ayrı sınıflarda ve Hazırlık Geçme odaklı olarak yapılmaktadır. Program detayları:

 

İTÜ SUNY – UOLP Hazırlık Sistemi

İTÜ – SUNY UOLP programındaki öğrencilerine İngilizce yeterliliği için TOEFL IBT sınavı yapılmaktadır. Sınav yılın belli tarihlerinde hazırlık okulunda yapılmaktadır. Ayrıca devlet üniversitelerindeki çeşitli sınav merkezlerinden de alınan sınav sonuçları kabul edilmektedir. TOEFL IBT sınavı hakkında detaylı bilgiye ilgili sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

TOEFL IBT dışında, PTE Academic sınav sonuçları da İngilizce yeterliliği için kabul edilmektedir. PTE sınavı hemen her hafta yapılması ve sınav sonuçlarının bir kaç günde açıklanmasının yanısıra, sınav içeriğinde de belli kolaylıklara sahip olasından dolayı öğrencilerin alternatif olarak düşünmeleri gereken bir sınavdır. PTE sınav içeriği için tıklayınız.

Hazırlık Geçme Programı İçeriği 

Program İTÜ UOPL Hazırlık (YDY) güncel sınav sistemine göre hazırlanmıştır. Sınav Kampı boyunca Reading, Writing, Listening ve Speaking olmak üzere TOEFL IBT sınavının her bölümü üzerinde ayrı ayrı sınav tekniği ve pratiği odaklı olarak çalışılmaktadır. Ayrıca TOEFL Vocab List‘lerden kelime çalışmaları ve kilit gramer konuları üzerinde nokta atışı çalışmalar yapılmaktadır.

Grup derslerimiz maksimum 6 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Program, tercihinize göre birebir ders şeklinde de yapılmaktadır.

Eğitmen Kadromuz

Dersler İTÜ UOLP güncel sınav sisteminde uzman ve hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız program boyunca öğrencilerinin bireysel olarak eksiklerini takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar. İngilizce sınav hazırlığında öğrencilerin en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

Ders Kaynakları

Derslerde İTÜ SUNY sınav sistemine özel olarak hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar her dönem son sınav içeriğine göre güncellediğimiz özgün kaynaklardır.

Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız. Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Deneme Sınavları

Program boyunca ders saatlerine ek olarak DENEME SINAVLARI yapılmaktadır. Bunlarla ilerlemeniz takip edilir, eksikler belirlenir; sınav pratiği ve zaman yönetimi beceriniz arttırılır.

Diğer İmkanlar

 • Hocalarla Birebir Çalışma Saatleri: Öğrencilerimizle bireysel olarak zorlandığı ve ekstra çalışmaya ihtiyaç duyduğu konularda hocalarıyla ücretsiz olarak birebir dersler yapılmaktadır.
 • Birebir Essay Kontrolü: Writing ödev değerlendirilmeleri hocalarınızın bireysel eksiklerinizi görmesi için birebir çalışma şeklinde yapmaktayız.
 • Zorunlu Ek Dersler: Deneme sınav sonuçlarına göre grup derslerine ihtiyaç olduğunda ek günler eklenmektedir.
 • Ders Çalışma Salonları: Kurum binalarımızda öğrencilerimizin ders çalışma ve ödevlerini yapmaları için özel alanlar ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

 

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilmemektedir. Program boyunca ders saatlerine ek olarak konular zorunlu ek dersler ve birebir çalışma saatlerine de katılım zorunludur.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatApp Hattı

  × BİLGİ AL (Whatsapp)