Duyuru!

17 Mayıs 2020 YDS ONLINE Kurs Programı

KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Ders Başlangıç: 6 NİSAN

İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle kendi hazırladığımız kaynaklardan YDS sınav Tekniği ve Soru Pratiği, Kilit Gramer Konuları ve YDS Kelimeleri üzerinden skor arttırma odaklı olarak çalışılacaktır. Program boyunca YDS Deneme Sınavları yapılacaktır.

Ders Gün ve Saatleri: Pazartesi – Salı – Perşembe / 19:30 – 22:30

Kontenjanımız Sınırlıdır!!

Detaylı Bilgi ve Kayıt için 0212 327 3015 no’lu telefondan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

17 Mayıs 2020 YDS HIZLANDIRILMIŞ Kurs Programı

KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Ders Başlangıç: 6 NİSAN

YDS Sınav Tekniği ve Soru Pratiği, Kilit Gramer Konuları ve YDS Kelime Listeleri üzerinden Skor Arttırma Odaklı olarak çalışılacaktır. Program boyunca YDS Deneme Sınavları yapılacaktır.

Ders Gün ve Saatleri bilgisine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. 

Kontenjanımız Sınırlıdır!!

Detaylı Bilgi ve Kayıt için 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

YDS KURS PROGRAMLARIMIZ

Program YDS sınav tarihine kadar sürecektir. Program boyunca YDS Deneme Sınavları yapılmaktadır. Ders içeriği ve diğer detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

ONLINE YDS KURS PROGRAMI
6 Nisan 2020 ONLINE KURS PROGRAMI
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ptesi - Salı - Perş19:30 - 22:306 Nisan 20206 Hafta63 Saat--
HIZLANDIRILMIŞ YDS KURS PROGRAMI
BEŞİKTAŞ
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ptesi - Salı - Perş19:00 - 21:506 Nisan 20206 Hafta72 Saat--
Ctesi - Pazar10:00 - 14:004 Nisan 20206.5 Hafta72 Saat--
KADIKÖY
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ptesi - Salı - Perş19:00 - 21:506 Nisan 20206 Hafta72 Saat--
Ctesi - Pazar10:00 - 14:004 Nisan 20206.5 Hafta72 Saat--

Neden İSTANBUL DİL AKADEMİSİ?

Skor Odaklı YDS Dersleri

Programın amacı en kısa sürede YDS hedef skorunuza ulaşmanızdır. Dersler sınav kampı mantığıyla yapılır ve tamamen skor odaklıdır. Program boyunca YDS sınav içeriği, açıklamalı soru çözümlemeleri, yoğun YDS sınav tekniği ve sınav pratiği çalışmaları yapılmaktadır.

YDS Sınav İçeriği ve Tekniğine Yönelik Ders İçeriği

Dersler YDS sınav formatına göre hazırladığımız özgün ders kaynaklarımız kullanılarak yapılmaktadır. Bütün soru tipleri ve bunların çözüm teknikleri detaylı olarak öğretilir. Kilit gramer konuları ve YDS kelime listeleri üzerinde yoğun çalışmalar yapılarak bütün altyapı problemleri halledilir. Skor odaklı bir yol izlenerek gereksiz ve sınavda işinize yaramayacak konular elenir.

Eğitmen Kadromuz

Eğitimlerimiz sınav konusunda  uzman, çeşitli üniversitelerin okutman kadrolarında yer almış deneyimli YDS hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız öğrencilerinin gelişimini bireysel olarak program boyunca takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar.

YDS Deneme Sınavları ve Kelime Dersleri

Program boyunca YDS sınav pratiği kazanmanız ve sınavda zaman yönetimi becerinizi arttırmak için ders saatlerine ek YDS Deneme Sınavları yapılmaktadır.

Yine ders saatlerine ek olarak yapılan YDS Kelime Derslerimizde belli bir müfredat takip edilerek sınava yönelik  kelime altyapınızı geliştirecek çalışmalar yapılır.

Her Seviyeye Uygun YDS Eğitimleri 

YDS kamplarımız her seviyeden öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun sınıflarda yapılmaktadır. İki çeşit programımız vardır:

 

YDS Yoğun Sınav Kampı:

Bu program YDS sınavına yönelik özellikle kelime ve gramer altyapısında sıkıntıları olan öğrenciler için idealdir. Programın ilk safhasında yoğun kelime ve YDS sınavına yönelik olarak fonksiyonel gramer çalışmaları yapılır.

Öğrencilerin İngilizce sınav altyapısına ilişkin problemlerinin çoğu hızlı bir şekilde çözülür. Bu da, katılımcıların sonraki aşamada yapılan YDS sınav tekniği ve pratiği çalışmalarına daha hakim olmalarını sağlar.

 

YDS Hızlandırılmış Sınav Kampı:

Akademik kelime, gramer bilgileri YDS için gerekli seviyede olan öğrenciler için hazırlanan programımızdır. Burada sınav tekniği ve pratiği çalışması yanında yoğun kelime ve kilit gramer çalışmaları yapılmaktadır.

Diğer İmkanlar

Kurum binalarımızda öğrencilerimizin günlük çalışma ve ödevlerini yapmaları için Ders Çalışma Salonları ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları ve diğer materyaller öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız.

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilememektedir.

YDS Özel Ders

Özel derslerimiz, sınava birebir derslerle kendi temposunda hazırlanmak isteyenler içindir. Programın amacı YDS sınavı için eksik olduğunuz noktaları belirleyerek sınavda istediğiniz notu alabilmeniz için gerekli İngilizce donanımına, YDS sınavına yönelik teknik ve taktik bilgisine sahip olmanızı sağlamaktır. Dersler uzman ve deneyimli YDS hocalarımız tarafından verilmektedir.

 

Program başında hocalarımız seviyenizi belirleyip, hedef YDS skorunuza ulaşabilmeniz için kaç saatlik bir çalışmanın yeterli olacağı konusunda tavsiyede bulunurlar.

 

Ders müfredatı ve içeriği eksik olduğunuz noktalar temel alınarak belirlenir. Ders işleme yöntemi seviye, hedef ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir. Derslerin gün ve saatleri sizin gelebileceğiniz zamanlar ve hocalarımızın mevcut ders programlarına göre belirlenip esnek bir yapıya sahiptir.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

[recaptcha]

 

× BİLGİ AL (Whatsapp)