YDS KURS PROGRAMLARIMIZ

YENİ DÖNEM ONLINE YDS HAZIRLIK KURS
KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

 • Uzman Hocalardan Seviyenize Uygun Skor Odaklı YDS Eğitimi 
 • Kilit YDS Sınav Konuları ve Kelime Listeleri üzerinden skor arttırma odaklı olarak YDS Dersleri
 • İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle hazırlanan güncel YDS Sınav Kaynakları
 • Bütün YDS Sınav Bölümleri Üzerinde Ayrı Ayrı Çalışmalar, Çıkmış Sınav Analizleri, Soru Çözüm Yöntemleri ve Sınav Pratiği 
 • Ders Saatlerine Ek YDS Deneme Sınavları

 

YDS kurslarımıza gerekli İngilizce seviyesine sahip olan öğrenciler kabul edilebilmektedir. Program öncesinde seviye tespit için gerekli prosedür ücretsiz olarak uygulanmaktadır.

Sınav hazırlığı için yeterli İngilizce altyapısına sahip olmayan öğrencilerimiz Pre-YDS eğitimlerimizle desteklenmektedir. Bu eğitimler yoğun program olarak yapılarak uzun programlarla zaman kaybetmeniz engellenir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Bilgi ve Kayıt için Whatsapp hattı, (0541) 257 7255 no’lu telefon veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Başlayacak YDS KURS PROGRAMLARIMIZ
ONLINE
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ptesi - Salı - Perş19:30 - 22:00--------

Neden İSTANBUL DİL AKADEMİSİ?

Skor Odaklı YDS Dersleri

Programın amacı en kısa sürede YDS hedef skorunuza ulaşmanızdır. Dersler sınav kampı mantığıyla yapılır ve tamamen skor odaklıdır. Program boyunca YDS sınav içeriği, açıklamalı soru çözümlemeleri, yoğun YDS sınav tekniği ve sınav pratiği çalışmaları yapılmaktadır.

YDS Sınav İçeriği ve Tekniğine Yönelik Ders İçeriği

Dersler YDS sınav formatına göre hazırladığımız özgün ders kaynaklarımız kullanılarak yapılmaktadır. Bütün soru tipleri ve bunların çözüm teknikleri detaylı olarak öğretilir. Kilit gramer konuları ve YDS kelime listeleri üzerinde yoğun çalışmalar yapılarak bütün altyapı problemleri halledilir. Skor odaklı bir yol izlenerek gereksiz ve sınavda işinize yaramayacak konular elenir.

Eğitmen Kadromuz

Eğitimlerimiz sınav konusunda  uzman, çeşitli üniversitelerin okutman kadrolarında yer almış deneyimli YDS hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız öğrencilerinin gelişimini bireysel olarak program boyunca takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar.

YDS Deneme Sınavları ve Kelime Dersleri

Program boyunca YDS sınav pratiği kazanmanız ve sınavda zaman yönetimi becerinizi arttırmak için ders saatlerine ek YDS Deneme Sınavları yapılmaktadır.

Yine ders saatlerine ek olarak yapılan YDS Kelime Derslerimizde belli bir müfredat takip edilerek sınava yönelik  kelime altyapınızı geliştirecek çalışmalar yapılır.

Her Seviyeye Uygun YDS Eğitimleri 

YDS kamplarımız her seviyeden öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun sınıflarda yapılmaktadır. İki çeşit programımız vardır:

 

YDS Yoğun Sınav Kampı:

Bu program YDS sınavına yönelik özellikle kelime ve gramer altyapısında sıkıntıları olan öğrenciler için idealdir. Programın ilk safhasında yoğun kelime ve YDS sınavına yönelik olarak fonksiyonel gramer çalışmaları yapılır.

Öğrencilerin İngilizce sınav altyapısına ilişkin problemlerinin çoğu hızlı bir şekilde çözülür. Bu da, katılımcıların sonraki aşamada yapılan YDS sınav tekniği ve pratiği çalışmalarına daha hakim olmalarını sağlar.

 

YDS Hızlandırılmış Sınav Kampı:

Akademik kelime, gramer bilgileri YDS için gerekli seviyede olan öğrenciler için hazırlanan programımızdır. Burada sınav tekniği ve pratiği çalışması yanında yoğun kelime ve kilit gramer çalışmaları yapılmaktadır.

Diğer İmkanlar

Kurum binalarımızda öğrencilerimizin günlük çalışma ve ödevlerini yapmaları için Ders Çalışma Salonları ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları ve diğer materyaller öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız.

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilememektedir.

YDS Özel Ders

Özel derslerimiz, sınava birebir derslerle kendi temposunda hazırlanmak isteyenler içindir. Programın amacı YDS sınavı için eksik olduğunuz noktaları belirleyerek sınavda istediğiniz notu alabilmeniz için gerekli İngilizce donanımına, YDS sınavına yönelik teknik ve taktik bilgisine sahip olmanızı sağlamaktır. Dersler uzman ve deneyimli YDS hocalarımız tarafından verilmektedir.

 

Program başında hocalarımız seviyenizi belirleyip, hedef YDS skorunuza ulaşabilmeniz için kaç saatlik bir çalışmanın yeterli olacağı konusunda tavsiyede bulunurlar.

 

Ders müfredatı ve içeriği eksik olduğunuz noktalar temel alınarak belirlenir. Ders işleme yöntemi seviye, hedef ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir. Derslerin gün ve saatleri sizin gelebileceğiniz zamanlar ve hocalarımızın mevcut ders programlarına göre belirlenip esnek bir yapıya sahiptir.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatsApp Bilgi Hattı

  × BİLGİ AL (WhatsApp)