Marmara Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu
Marmara MÜYYES Sınavı

Marmara Hazırlık Atlama - MÜYYES Duyurular

Ocal 2024
Marmara Üniversitesi
Hazırlık Atlama
MÜYYES KURSU
(Yüz yüze & Online)

KAYITLARIMIZ BAŞLADI.

Kontenjanımız Sınırlıdır!!

 • Tercihe göre YÜZ YÜZE ya da ONLINE Eğitim Sınıfları
 • Her Seviye için Farklı Program
 • Uzman Hocalardan MÜYYES Dersleri
 • İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle hazırlanan güncel MÜYYES Sınav Kaynakları
 • Kilit Gramer Konuları ve MÜYYES Kelime Listeleri
 • MÜYYES Soru Çözüm Yöntemleri ve Sınav Pratiği
 • Sınav Analizleri üzerinden MÜYYES Sınav Tekniği ve Skor Odaklı Dersler
 • Özgün MÜYYES Deneme Sınavları

 

ONLINE eğitimlerimizde ders kaynakları öğrencilerimizin posta adresine kargolanacaktır.

MÜYYES Başarı Oranımız: % 92

Bilgi ve Kayıt için Whatsapp hattımızdan, 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Marmara Hazırlık Atlama Sınavı
MÜYYES Kursu

Sınıflarımız sadece MÜYYES sınavına girecek öğrencilerden oluşmaktadır. Dersler her seviyeden öğrenciler için ayrı sınıflarda ve Hazırlık Geçme odaklı olarak yapılmaktadır. Program detayları:

Tarih ve Saatler

Program Marmara Üniversitesi Hazırlık Okulu Akademik Takvimine göre belirlenen MÜYYES sınav tarihine kadar sürecektir. Hafta içi ve hafta sonu seçenekleri bulunmaktadır.

Hazırlık okuluna devam eden öğrenciler seviye ve okul saatlerine uygun sınıflara alınmaktadır.

Ders İçeriği

Program Marmara Üniversitesi MÜYYES güncel sınav sistemine göre hazırlanmıştır. Use of English, Reading, Listening ve Writing olmak üzere sınavın her bölümü üzerinde ayrı ayrı MÜYYES SINAV TEKNİĞİ ve PRATİĞİ odaklı olarak çalışılmaktadır. Ayrıca Marmara MÜYYES Kelime Listeleri ve kilit gramer konuları üzerinde nokta atışı çalışmalar yapılmaktadır.

Hazırlık okuluna devam eden öğrencilerimiz için Mid-Term, Quiz ve Final sınavlarına yönelik olarak ek çalışmalar yapılmaktadır.

Eğitmen Kadromuz

Dersler Marmara MÜYYES sınav sisteminde uzman ve üniversite hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız program boyunca öğrencilerinin bireysel olarak eksiklerini takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar. İngilizce sınav hazırlığında öğrencilerin en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

Ders Kaynakları

Derslerde Marmara Üniversitesi Hazırlık MÜYYES sınav sistemine özel olarak hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar her dönem son sınav içeriğine göre güncellediğimiz özgün kaynaklardır.

Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız. Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Deneme Sınavları

Sınav kampı boyunca ders saatlerine ek olarak minimum 10 ADET MÜYYES DENEME SINAVI yapılmaktadır. Bunlarla ilerlemeniz takip edilir, eksikler belirlenir; sınav pratiği ve zaman yönetimi beceriniz arttırılır.

Deneme sınavlarımız son sınav sorularına göre her dönem yenilenen, tamamen Marmara MÜYYES – hazırlık atlama formatında özgün sınavlardır.

Diğer İmkanlar

 • Hocalarla Birebir Çalışma Saatleri: Öğrencilerimizin bireysel olarak zorlandığı ve ekstra çalışmaya ihtiyaç duyduğu konularda hocalarıyla birebir olarak yaptığı ücretsiz çalışmalarıdır.
 • Zorunlu Ek Dersler: Deneme sınav sonuçlarına göre grup derslerine eklenirler.
 • Ders Çalışma Salonları: Kurum binalarımızda öğrencilerimizin günlük çalışma ve ödevlerini yapmaları için özel alanlar ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

 

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilmemektedir. Program boyunca ders saatlerine ek olarak konular zorunlu ek dersler ve birebir çalışma saatlerine de katılım zorunludur.

 

 

 

MÜYYES Başarı Oranımız: % 92

Marmara – MÜYYES sınavına
UZMAN HOCALAR ve ÖZGÜN MATERYALLER
ile hazırlanabileceğiniz TEK yer!

“Sınavlarınıza UZMANLARI ile Hazırlanın!”

İSTANBUL’UN
İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK MERKEZİ

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatApp Hattı

  × BİLGİ AL (Whatsapp)