Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı
Özyeğin TRACE Kursu

Özyeğin Üniversitesi TRACE Duyurular

2023 Güz Dönemi
Özyeğin Hazırlık Atlama / Hazırlık Destek
TRACE KURSU
(Yüz yüze & Online)

KAYITLARIMIZ BAŞLADI.

Kontenjanımız Sınırlıdır!!

 • Tercihinize göre YÜZ YÜZE ya da ONLINE Eğitim Grup ya da Özel Ders Seçenekleri
 • A2, B1 ve B2 seviyeleri için Özel Eğitim İçeriği 
 • Uzman TRACE Hocalarından Sınav Odaklı Dersler
 • İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle hazırlanan güncel TRACE Sınav Kaynakları
 • TRACE Sınav Konuları ve Kelime Listeleri
 • TRACE Reading ve Listening için Soru Çözüm Yöntemleri ve Sınav Pratiği
 • Birebir TRACE Essay Writing
 • Sınav Analizleri üzerinden TRACE Sınav Tekniği ve Skor Odaklı Dersler
 • TRACE Deneme Sınavları

Özyeğin TRACE Başarı Oranımız: % 93

Bilgi ve Kayıt için Whatsapp hattımızdan, 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

PTE ACADEMIC HAZIRLIK KURSU (62 Hedefli)

KAYITLARIMIZ  DEVAM ETMEKTEDİR.

Program tamamen PTE Sınav İçeriği ve Sınav Tekniğine yönelik olup Hazırlık Atlama odaklıdır.

Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Atlama
TRACE Kursu

Sınıflarımız sadece Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinden oluşmaktadır. Karma sınıf uygulamamız yoktur. Dersler her seviyeden öğrenciler için ayrı sınıflarda ve Hazırlık Atlama odaklı olarak yapılmaktadır. Program detayları:

Tarih ve Saatler

Dersler Özyeğin TRACE sınav tarihine kadar sürmektedir. Hafta içi ve hafta sonu seçenekleri bulunmaktadır. Sınıflarımız maksimum 6 kişiliktir.

Özyeğin hazırlık okuluna devam eden öğrenciler seviye ve okul saatlerine uygun sınıflara alınmaktadır.

Ders İçeriği

Program Özyeğin Hazırlık (SCoLA) güncel sınav sistemine göre hazırlanmıştır. Reading, Listening ve Writing olmak üzere TRACE sınavının her bölümü üzerinde ayrı ayrı sınav odaklı olarak çalışılmaktadır. Ayrıca TRACE sınavının her temasıyla ilgili Kelime Listeleri ve kilit gramer konuları üzerinde nokta atışı çalışmalar yapılmaktadır.

Hazırlık okuluna devam eden öğrencilerimiz için özel kaynaklardan MAT ve LAT sınavlarına yönelik olarak program boyunca ek çalışmalar yapılmaktadır.

Eğitmen Kadromuz

Dersler Özyeğin Üniversitesi güncel sınav sisteminde uzman ve hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız program boyunca öğrencilerinin bireysel olarak eksiklerini takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar. İngilizce sınav hazırlığında öğrencilerin en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

Ders Kaynakları

Derslerde Özyeğin Hazırlık TRACE sınav içeriğine özel olarak hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar her dönem son sınav içeriğine göre güncellediğimiz özgün kaynaklardır.

Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız. Program boyunca kullanılan bütün ders kitapları ve diğer kaynaklar öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Deneme Sınavları

Sınav kampı boyunca ders saatlerine ek olarak minimum 10 ADET TRACE DENEME SINAVI yapılmaktadır. Bunlarla ilerlemeniz takip edilir, eksikler belirlenir; sınav pratiği ve zaman yönetimi beceriniz arttırılır.

Deneme sınavlarımız son sınav sorularına göre her dönem yenilenen, birebir TRACE formatında özgün sınavlardır.

Diğer İmkanlar

 • Hocalarla Birebir Çalışma Saatleri: Öğrencilerimizle bireysel olarak zorlandığı ve ekstra çalışmaya ihtiyaç duyduğu konularda hocalarıyla ücretsiz olarak birebir dersler yapılmaktadır.
 • Birebir Essay Kontrolü: Writing ödev değerlendirilmeleri hocalarınızın bireysel eksiklerinizi görmesi için birebir çalışma şeklinde yapmaktayız.
 • Zorunlu Ek Dersler: Deneme sınav sonuçlarına göre grup derslerine ihtiyaç olduğunda ek günler eklenmektedir.
 • Ders Çalışma Salonları: Kurum binalarımızda öğrencilerimizin ders çalışma ve ödevlerini yapmaları için özel alanlar ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

 

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilmemektedir. Program boyunca ders saatlerine ek olarak konular zorunlu ek dersler ve birebir çalışma saatlerine de katılım zorunludur.

 

TRACE Başarı Oranımız: % 93

ÖZÜ TRACE sınavına
UZMAN HOCALAR ve ÖZGÜN MATERYALLER
ile hazırlanabileceğiniz TEK yer!

 

 

 

 

 

 

 

“Sınavlarınıza UZMANLARI ile Hazırlanın!”

İSTANBUL’UN
İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK MERKEZİ

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)

 

   

  ×

  WhatApp Hattı

  × BİLGİ AL (Whatsapp)