YTÜ İYS Yüksek Lisans / Yatay Geçiş İngilizce Yeterlilik Kurs Programı

Yazar:
YTÜ İYS Yüksek Lisans / Yatay Geçiş İngilizce Yeterlilik Kurs Programı
0
Yazıyı Paylaş
kişi okudu

Temmuz YTÜ İYS Yüksek Lisans ve Yatay Geçiş
İngilizce Yeterlilik Kursu

Temmuz sonunda YTÜ Yüksek Lisans ve Yatay Geçiş öğrencilerine yapılacak olan İngilizce Yeterlilik Sınavına (İYS) yönelik programımız için kayıtlar başlamıştır. Program yoğun olarak, tamamen Yüksek Lisans / Yatay Geçiş İYS sınav içeriğine göre ve öğrencilerin bireysel eksikliklerine göre yapılacaktır. Detaylı bilgi için ilgili internet sayfamıza bakabilirsiniz.

 

Dersler YTÜ sınav sisteminde deneyimli ve İYS konusunda uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman sorularını sorma imkanına sahiptirler.

İYS Başarı Oranımız

İstanbul Dil Akademisi olarak kendi hazırladığımız özgün İYS kaynaklarımızla birebir sınav içeriğine yönelik eğitim vermekteyiz. Kaynaklarımız her dönem sınav içeriklerine göre güncellenmektedir. Son İYS başarı oranımız % 96 olmuştur.

Ancak bu bir geçme garanti değildir. Bizim yöntemimize uymayan ve yeterli çalışmayı gösteremeyen öğrenciler sınavda maalesef başarılı olamamaktadır.

Kayıtlar

Program kayıtlarımız şu anda alınmaktadır. Bu program ile ilgili olarak belirli bir kontenjan ayrılmıştır. Bu nedenle kayıtlarımız kontenjanla sınırlıdır.

 

İYS Kaynak İndir

Eğitim Sistemimiz

[yikes-mailchimp form=”6″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir