Haziran 2020 YTÜ İYS Kursu | YTÜ İngilizce Hazırlık Atlama Kurs Programı

Yazar:
Haziran 2020 YTÜ İYS Kursu | YTÜ İngilizce Hazırlık Atlama Kurs Programı
0
Yazıyı Paylaş

Yıldız Teknik Üniversitesi
İngilizce Hazırlık Atlama

Haziran 2020 YTÜ İYS Kurs Programı

8 – 10 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak olan Yıldız Teknik Üniversitesi İYS sınavına yönelik sınav kampı formatında yapılacak olan YTÜ İYS kurs programımız için kayıtlarımız başlamıştır.

Detaylar

Dersler 8 Haziran YTÜ İYS sınavına kadar devam edecektir. Program İYS deneme sınavları ile beraber haftada 5 gün olarak sınava kadar devam edecektir. Toplamda en az 200 saatlik bir çalışma yapılacaktır.

Ders saatlerine program süresince etüt dersleri ve YTÜ Hazırlık Okuluna devam eden öğrencileri için quiz ve final sınav hazırlık çalışmaları eklenecektir.

Dersler Yıldız Teknik Üniversitesi Hazırlık sisteminde uzman hoca kadromuz tarafından verilmektedir.

Program boyunca İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle kendi hazırladığımız kaynaklardan İYS Sınav Tekniği ve Soru Pratiği (Cloze Test, Yakın Anlam, Reading, Paragraf Tamamlama) ile Writing ve Listening çalışmaları yapılacak; Kilit İYS Gramer Konuları ve İYS Kelimeleri üzerinde sınav odaklı olarak çalışılacaktır.

Minimum 10 Adet İYS DENEME SINAVI yapılacaktır.

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman hocalarına sorusorma imkanına sahiptirler.

 

[yikes-mailchimp form=”6″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

Kayıtlar

Program için kayıtlarımız başlamıştır. Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

YTÜ İYS için Neden İstanbul Dil Akademisi?

İstanbul Dil Akademisi kendi hazırladığı kaynaklarla birebir güncel İYS sınav içeriğine yönelik eğitim veren TEK kurumdur. Ders kaynaklarımız her dönem sınav içeriklerine göre güncellenmektedir.

Ders dışında çalışma ve istediği zaman soru sorma imkanı ile öğrencilerimize süreç boyunca her zaman yardımcı olmaktayız.

 

YTÜ İYS Sınav Kampı İçeriği

İYS Kaynak İndir

Eğitim Sistemimiz

 

× BİLGİ AL (Whatsapp)