Ocak YTÜ İYS Kursu | İngilizce Hazırlık Atlama Kurs Programı

Yazar:
Ocak YTÜ İYS Kursu | İngilizce Hazırlık Atlama Kurs Programı
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes)
1.509 kişi okudu

Ocak 2020 YTÜ İYS Kurs Programı

8 Ocak 2020 Yıldız Teknik Üniversitesi İYS sınavına yönelik Yoğun Sınav Kampı formatında yapılacak olan kurs programımız için kayıtlarımız başlamıştır.

Detaylar

Dersler 30 Eylül’de başlayıp 8 Ocak YTÜ İYS sınav tarihine kadar devam edecektir. Program 3 gün 3 er saat olarak başlayıp devamında eklenecek olan çalışmalar ve İYS deneme sınavları haftada 5 gün olarak sınava kadar devam edecektir. Toplamda 200 saaten fazla bir çalışma yapılacaktır.

Program boyunca İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle kendi hazırladığımız kaynaklardan İYS Sınav Tekniği ve Soru Pratiği (Cloze Test, Yakın Anlam, Reading, Paragraf Tamamlama) ile Writing &  Listening çalışmaları yapılacak;  Kilit İYS Gramer Konuları ve İYS Kelimeleri üzerinde sınav odaklı olarak çalışılacaktır. Minimum 10 Adet İYS DENEME SINAVI yapılacaktır.

Dersler Yıldız Teknik Üniversitesi Hazırlık sınav sisteminde uzman hoca kadromuz tarafından verilmektedir. Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman hocalarına sorularını sorma imkanına sahiptirler.

Kayıtlar

Program için kayıtlarımız başlamıştır. Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

İYS Başarı Oranımız

İstanbul Dil Akademisi kendi hazırladığı kaynaklarla birebir güncel İYS sınav içeriğine yönelik eğitim veren TEK kurumdur. Kaynaklar her dönem sınav içeriklerine göre güncellenmektedir. Ders dışında çalışma ve istediği zaman soru sorma imkanı ile öğrencilerine süreç boyunca her zaman yardımcı olmaktadır. Son İYS başarı oranımız % 94 olmuştur.

Ancak bu öğrenciler bir geçme garantisi değildir. Yönteme uymayan ve yeterli çalışmayı gösteremeyen öğrenciler sınavda maalesef başarılı olamamaktadır.

 

YTÜ İYS Sınav Kampı İçeriği

İYS Kaynak İndir

Eğitim Sistemimiz

Yeni Kaynaklardan Haberdar Olun!

Sitemize eklenen yeni YTÜ – İYS paylaşımlarından haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

 

Yorumlar