Hızlandırılmış YTÜ İYS Kursu | İngilizce Hazırlık Atlama Kurs Programı

Yazar:
Hızlandırılmış YTÜ İYS Kursu | İngilizce Hazırlık Atlama Kurs Programı
0
Yazıyı Paylaş
kişi okudu

Ağustos 2019 YTÜ İYS
Hızlandırılmış Kurs Programı

26 Ağustos YTÜ İYS sınavına yönelik HIZLANDIRIMIŞ Sınav Kampı formatında yapılacak olan kurs programımız için kayıtlarımız başlamıştır.

Detaylar

Dersler 22 Temmuzda başlayıp 26 Ağustos YTÜ İYS sınav tarihine kadar devam edecektir. Program haftada 6 GÜN şeklinde olacaktır.

Program boyunca İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle kendi hazırladığımız kaynaklardan İYS Sınav Tekniği ve Soru Pratiği (Cloze Test, Yakın Anlam, Reading, Paragraf Tamamlama, Writing, Listening), Kilit İYS Gramer Konuları ve İYS Kelimeleri üzerinde sınav odaklı olarak çalışılacaktır. Minimum 6 Adet İYS DENEME SINAVI yapılacaktır.

Dersler YTÜ sınav sisteminde deneyimli ve İYS konusunda uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Ders saatleri dışında öğrencilerimizin zorlandığı konularda birebir etüt dersleri yapılmaktadır. Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman hocalarına sorularını sorma imkanına sahiptirler.

Kayıtlar

Program kayıtlarımız şu anda alınmaktadır. Bu program ile ilgili olarak belirli bir kontenjan ayrılmıştır. Bu nedenle kayıtlarımız kontenjanla sınırlıdır.

İYS Başarı Oranımız

İstanbul Dil Akademisi olarak kendi hazırladığımız özgün İYS kaynaklarımızla birebir sınav içeriğine yönelik eğitim vermekteyiz. Kaynaklarımız her dönem sınav içeriklerine göre güncellenmektedir. Son İYS başarı oranımız % 96 olmuştur.

Ancak bu bir geçme garantisi değildir. Bizim yöntemimize uymayan ve yeterli çalışmayı gösteremeyen öğrenciler sınavda maalesef başarılı olamamaktadır.

 

YTÜ İYS Sınav Kampı İçeriği

İYS Kaynak İndir

Eğitim Sistemimiz

[yikes-mailchimp form=”6″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir