EYLÜL YTÜ İYS KURSU – YTÜ Hazırlık Atlama

Yazar:
EYLÜL YTÜ İYS KURSU – YTÜ Hazırlık Atlama
0
Yazıyı Paylaş
kişi okudu

EYLÜL YTÜ İYS SINAV KAMPI

Eylül İYS Sınav Kampı kayıtlarımız başlamıştır. Programda yapılacak olan yoğun olarak YTÜ İYS sınav içeriği ve pratiği çalışmaları ile Eylül İYS’yi rahatça geçebilecek duruma geleceksiniz.

Ders içeriği nasıldır?

Programda önce YTÜ Sınav İngilizcesi bilginiz (kelime + gramer) üzerinde bütün eksikleriniz giderilecektir. Devamında kendi hazırladığımız kaynaklardan tamamen İYS sınav içeriği ve tekniği üzerinde çalışılacaktır.

İYS Deneme Sınavları

Program boyunca ders saatlerine ek olarak minimum 10 adet YTÜ İYS Deneme Sınavı yapılacaktır. Bunların hepsi her dönem güncel sınav içeriğine göre hazırladığımız özgün sınavlardır.

Hocalarımız

Dersler YTÜ sınav sisteminde deneyimli ve İYS konusunda uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman sorularını sorma imkanına sahiptirler.

İYS Başarı Oranımız

İstanbul Dil Akademisi olarak kendi hazırladığımız özgün İYS kaynaklarımızla birebir sınav içeriğine yönelik eğitim vermekteyiz. Kaynaklarımız her dönem sınav içeriklerine göre güncellenmektedir. Son İYS başarı oranımız % 96 olmuştur.

Ancak bir geçme garanti değildir. Bizim yöntemimize uymayan ve yeterli çalışmayı gösteremeyen öğrenciler sınavda maalesef başarılı olamamaktadır.

Kayıtlar

Program kayıtlarımız şu anda alınmaktadır. Bu program ile ilgili olarak belirli bir kontenjan ayrılmıştır. Bu nedenle kayıtlarımız kontenjanla sınırlıdır. Program hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

YTÜ İYS Sınav İçeriği

İYS Kaynak İndir

Eğitim Sistemimiz

[yikes-mailchimp form=”6″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir