Okulu Bırakanlar için EYLÜL YTÜ İYS KURSU

Yazar:
Okulu Bırakanlar için EYLÜL YTÜ İYS KURSU
0
Yazıyı Paylaş
kişi okudu

EYLÜL YTÜ İYS + TEMEL İNGİLİZCE KURSU

Nisan ayında başlayıp Eylül İYS sınavına kadar devam edecek olan kursumuz için kayıtlar başlamıştır. Program hem temel İngilizce bilginizi arttırıp bu konuda bütün eksiklerinizi tamamlayacak devamında da yapılacak olan YTÜ İYS sınav içeriği ve pratiği çalışmaları ile sizi Eylül İYS’yi geçebilecek duruma getirecektir.

Bu kurs kimler içindir?

Program devamsızlık ya da seviye sıkıntılarından dolayı YTÜ Hazırlık okuluna devam edemeyen ya da devam edip de Haziran İYS sınavına giremeyen öğrenciler içindir.

Dersler hangi formatta yapılacaktır?

Programda önce temel İngilizce bilginiz (kelime + gramer) üzerinde çalışma yapılıp bütün eksikleriniz giderilecektir. Devamında farklı kaynaklardan tamamen İYS sınav içeriği ve tekniği üzerinde çalışılacaktır. Sınavın her iki aşamasının bütün bölümleri üzerinde ayrı ayrı çalışılacaktır.

İYS Deneme Sınavı yapılacak mı?

Program boyunca minimum 10 adet YTÜ İYS Deneme Sınavı yapılacaktır. Bunların hepsi her dönem güncel sınav içeriğine göre hazırladığımız özgün sınavlardır ve ders saatlerine ek olarak yapılmaktadır.

Dersler kimler tarafından verilmektedir?

Dersler YTÜ Hazırlık sisteminde deneyimli ve İYS konusunda uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman sorularını eğitmen kadromuzda olan hocalarımıza sorma imkanına sahiptirler.

Önceki İYS sınavlarında kurum olarak başarınız nedir?

İstanbul Dil Akademisi olarak 2007 yılından beri sınav İngilizcesi konusunda kendi hazırladığımız özgün kaynaklarımızla birebir sınav içeriklerine yönelik eğitim vermekteyiz. Son İYS sınavında devamsızlık sınırını aşmayan öğrencilerimiz arasında İYS başarı oranımız % 96 olmuştur.

Ancak bu öğrencilerimiz için bir geçme garanti değildir. Bizim yöntemimize uyum sağlamayan ve yeterli çalışmayı gösteremeyen öğrenciler sınavdan kalmaktadır.

Kayıtlar ne zaman bitmektedir?

Bu program ile ilgili olarak belirli bir kontenjan ayrılmıştır. Bu nedenle kayıtlarımız kontenjanla sınırlıdır.

 

[yikes-mailchimp form=”6″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir