Hızlandırılmış MÜYYES Kursu – Marmara Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama

Yazar:
Hızlandırılmış MÜYYES Kursu – Marmara Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama
0
Yazıyı Paylaş
kişi okudu

Eylül 2019 Marmara Üniversitesi
MÜYYES 
Hızlandırılmış Kurs Programı

6 Eylül MÜYYES sınavına yönelik HIZLANDIRIMIŞ Sınav Kampı formatında yapılacak olan kurs programımız için kayıtlarımız başlamıştır.

Detaylar

Dersler 15 Ağustosta başlayıp 5 Eylül MÜYYES sınav tarihine kadar devam edecektir. Program haftada 6 GÜN şeklinde olacaktır.

Program boyunca İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle kendi hazırladığımız kaynaklardan MÜYYES Sınav Tekniği ve Soru Pratiği (Cloze Test, Yakın Anlam, Reading, Cümle Tamamlama, Writing ve Listening), Kilit MÜYYES Gramer Konuları ve MÜYYES Kelimeleri üzerinde sınav odaklı olarak çalışılacaktır. Minimum 6 Adet MÜYYES SINAVI yapılacaktır.

Dersler Marmara Üniversitesi Hazırlık sınav sisteminde deneyimli ve MÜYYES konusunda uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Ders saatleri dışında öğrencilerimizin zorlandığı konularda birebir etüt dersleri yapılmaktadır. Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman hocalarına sorularını sorma imkanına sahiptirler.

Kayıtlar

Kayıtlarımız şu anda alınmaktadır. Bu program ile ilgili olarak belirli bir kontenjan ayrılmıştır. Bu nedenle, kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

MÜYYES Başarı Oranımız

İstanbul Dil Akademisi olarak kendi hazırladığımız özgün MÜYYES kaynaklarımızla birebir sınav içeriğine yönelik eğitim vermekteyiz. Kaynaklarımız her dönem sınav içeriklerine göre güncellenmektedir. Son MÜYYES başarı oranımız % 92 olmuştur.

Ancak bu bir geçme garantisi değildir. Bizim yöntemimize uymayan ve yeterli çalışmayı gösteremeyen öğrenciler sınavda maalesef başarılı olamamaktadır.

 

MÜYYES Sınav Kampı İçeriği

MÜYYES Kaynak İndir

Eğitim Sistemimiz

[yikes-mailchimp form=”7″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir