Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama – Hazırlık Destek Kursu

Yazar:
Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama – Hazırlık Destek Kursu
0
Yazıyı Paylaş


KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
HAZIRLIK ATLAMA  – HAZIRLIK DESTEK

 

  • “Pandemi sürecinde mecburen online olarak yapılan İngilizce dersleri sizin için verimli olmuyor mu?”
  • Okuldaki mevcut ders sistemi ile KHAS İYS’den başarılı olmayacağınızı mı düşünüyorsunuz?”
  • “Online Eğitim sistemi ile İngilizceniz ilerlemiyor mu?”

 

Kadir Has Üniversitesi hazırlık öğrencisi olarak bu sorulardan bir tanesine bile cevabınız “evet” ise ileride gereksiz kur ve dönem kayıplarının önüne geçmek ve bölümünüze iyi bir İngilizce ile başlamak adına zamanınızı boşa geçirmemeli ve kendinize bu süreçte fayda sağlayacak bir çözüm bulmanız gerekir.

 

Bu nedenle,  İDA Hazırlık Okulu tarafından Kadir Has Üniversitesi hazırlık öğrencilerinin ihtiyaç ve hedeflerine özel hazırlanmış programın detaylarına bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

 

İDA HAZIRLIK OKULU
2020-2021 KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ PROGRAMI

Program kimler içindir?

Program Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Okuluna devam eden ya da hazırlık eğitimini dondurmuş öğrencilere yöneliktir.

Eğitim nasıl verilecek?

Eğitim tercihinize göre maksimum 6 kişilik sosyal mesafeli sınıflarda Yüz yüze Eğitim ya da Online Eğitim şeklinde yapılacaktır.

Kadir Has Hazırlık okuluna devam eden öğrencilere nasıl yardımcı olmaktasınız?

Seviye ve okuldaki kurunuza göre değişmektedir.

Eğer okulda bu dönem için A1/A2 ya da A2/B1 kurlarındaysanız Hazırlık Destek + İngilizce Geliştirme programımızdan yararlanabilirsiniz. Bu program okul konularına bağlı kalan bir yapıda olduğu  için sizi olası kur kayıplarından uzak tutar ve İngilizcenizi hem teorik hem de pratik (konuşma) olarak okul seviyesinin üstünde geliştirir.

Eğer Kadir Has Hazırlık Okulunda B1’den B2’ye kadar bir seviyedeyseniz size un uygun paket Hazırlık Atlama + İleri İngilizce eğitimimizdir. Burada Ocak KHAS İYS sınav içeriğine yönelik olarak çalışılıp bütün dil becerileriniz geliştirilerek İleri İngilizce programımızla beraber dil ile ilgili bütün sorunlarınız çözülmektedir. Böylece Bahar döneminde bölüm derslerine başlayınca da İngilizcede artık zorlanmayacaksınız.

Hazırlığı dondurmuş ya da beklemeli öğrenciler için nasıl bir yol izliyorsunuz?

Hazırlığı dondurmuş ya da beklemeli durumda olan öğrencilerin seviyelerine bakıp mevcut durumdan en kısa zamanda kurtulabilmekler için ya KHAS İYS sınavına yönelik ya da becerilerine göre PTE ve TOEFL sınavlarına yönelik hazırlıyoruz. Gerçekçi hedeflerle kesin başarı elde etmemiz zor olmamaktadır.

Program ne kadar sürüyor?

İDA Hazırlık Okulu Eğitimlerimiz seviye ve ihtiyaçlarınıza göre 2, 6 ve 9 aylık dönemleri kapsamaktadır. Birebir görüşmede uzmanlarımız detayları size sunacaktır.

Programa katılırsam Kadir Has Hazırlığı geçme ihtimalim nedir?

Her dönem Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Okuluna devam eden ya da beklemeli / dondurmuş öğrencilere belli kontenjan dahilinde yardımcı olmaktadır. Geçmiş dönem öğrencilerimizde Kadir Has Hazırlık Atlama başarı oranımız % 91 ‘dir.

Daha detaylı program ve fiyat bilgisine nasıl ulaşabiliriz?

Daha detaylı bilgi için 0212 327 3015 (Beşiktaş) ve 0216 418 3015 (Kadıköy) no’lu telefonlardan şubelerimizi arayabilir ya da  veya iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz. Hocalarımız size yardımcı olacaktır.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir: 

İDA HAZIRLIK OKULU nedir?

KHAS İYS Kelime Listesi

KHAS Sınav Kaynakları

Eğitim Sistemimiz

 

[yikes-mailchimp form=”25″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

×

WhatsApp Bilgi Hattı

× BİLGİ AL (WhatsApp)