Kadir Has Hazırlık Atlama – Hazırlık Destek Kursu – İngilizce Yeterlilik Sınavı (İYS)

Yazar:
Kadir Has Hazırlık Atlama – Hazırlık Destek Kursu – İngilizce Yeterlilik Sınavı (İYS)
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes)
775 kişi okudu

Kadir Has Üniversitesi
Yaz Dönemi Hazırlık Atlama – Hazırlık Destek Kursu

 

Yaz dönemi KHAS Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek eğitimlerimiz için kayıtlarımız başlamıştır.

Eğitim tamamen Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinden oluşan sınıflarda ya da tercihinize göre özel ders olarak yapılmaktadır. Dersler Kadir Has İYS Sınavı ve Yaz Okulu Final sınavlarına kadar devam edecektir.

KHAS Hazırlık Okuluna devam eden öğrencilerimiz seviye ve okul saatlerine uygun programlara yerleştirilmektedir.

Program İçeriği

Program tamamen KHAS Hazırlık sınav içeriğine yönelik olup Hazırlık Atlama odaklıdır. Derslerde Kadir Has Üniversitesi İngilizce Yeterlilik (İYS – Proficiency) ve Final Sınavının bütün bölümlerine yönelik olarak çalışma yapılmaktadır. Bununla beraber, kilit gramer konuları ve KHAS kelime listeleri üzerinde çalışmalar yapılarak bütün eksikleriniz kapatılacaktır.

Program boyunca ders saatlerine ek olarak KHAS İYS deneme sınavları yapılacaktır. Bunlar İstanbul Dil Akademisi Materyal Ofisi tarafından son sınav içeriklerine göre her dönem güncellenen özgün sınavlardır.

Ders Dışı İmkanlar

Öğrencilerimiz program boyunca ders saatleri dışında kurum binalarımızdaki çalışma salonlarında ödevlerini yapıp zorlandıkları konularda sorularını hocalarına sorma imkanına sahiptirler. Ayrıca bireysel olarak ek çalışmaya ihtiyaç duyulan konularda birebir etüt dersleri de yapılarak bütün eksikleriniz kapatılmaktadır.

Başarı Oranımız

Geçmiş dönemlerde yapılan KHAS İYS sınavlarında ortalama başarı oranımız % 91 olmuştur. Bu dönem öğrencilerimizin başarıya ulaşma gayretleriyle başarı oranımızı daha da arttıracağımıza eminiz.

 

Kadir Has Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursumuz ile ilgili detaylı bilgiyi buradaki bağlantıdan alabilirsiniz.

 

KHAS İngilizce Yeterlilik Sınavı Çalışma Kaynakları indirmek için tıklayın.

 

Yorumlar