İTÜ PROFICIENCY ONLINE EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI!

Yazar:
İTÜ PROFICIENCY ONLINE EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI!
0
Yazıyı Paylaş

İTÜ PROFICIENCY ONLINE EĞİTİM PROGRAMIMIZ

 

Bilindiği gibi, 16 Mart 2020’den itibaren YÖK’ün aldığı karar neticesinde ülkemizde bütün eğitim kurumlarında örgün eğitime ara verilmiştir.

İstanbul Dil Akademisi olarak uzun süredir alt yapısını kurduğumuz online İTÜ Proficiency eğitim sistemimizi bu vesile ile 23 Mart 2020’den itibaren devreye sokmuş bulunmaktayız.

Öncelikle şunu belirtelim ki İTÜ Proficiency Online eğitim programımız alışılagelmiş şekilde kalabalık şekilde yapılan bir yapıda değildir. Dersler tıpkı örgün öğretimimizde olduğu gibi aynı sınıf mevcuduna sahiptir (15-17 kişi) ve interaktif olarak işlenmektedir. Öğrencilerimiz hocalarına her zaman rahatça soru sorma imkanına sahiptirler.

Ayrıca öğrencilerimiz ders dışında da hocalarıyla iletişime geçip sorularınız sorma ve yardım alma imkanına sahiptirler.

Bütün ders kaynakları periyodik olarak öğrencilerimizin adreslerine kargolanmaktadır. Bu kaynaklar örgün öğretimimizde kullanılan kaynakların aynısıdır. Ayrıca öğrencilerimizin evde kendileri de çalışabilmeleri ek materyaller de programa eklenmiştir.

Öğrencilerimizin zorlandığı konularda yaptığımız online etüt derslerimiz ile her zaman sizlerin yanınızdayız.

Program hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

 

Eğitim anlayışımıza yeni bir soluk getirerek öğrencilerimizin bu zorlu süreci kayıp değil kazançla aşacağına inancımız tamdır. Bunun için her türlü imkan ve çalışmayı sunacağımızdan emin olabilirsiniz arkadaşlar.

Sevgiler! 🙂

 

[yikes-mailchimp form=”5″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir: 

İTÜ Proficiency Kaynakları

Eğitim Sistemimiz

Online İTÜ Proficiency Kampı

×

WhatApp Hattı

× BİLGİ AL (Whatsapp)