Hızlandırılmış YDS Kursu | Eylül YDS Sınavı

Yazar:
Hızlandırılmış YDS Kursu | Eylül YDS Sınavı
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes)
1.287 kişi okudu

Eylül 2019 YDS
Hızlandırılmış Kurs Programı

08 Eylül YDS  sınavına yönelik Hızlandırılmış Sınav Kampı formatında yapılacak olan kurs programımız için kayıtlarımız başlamıştır.

Detaylar

Program için hafta içi akşam ya da hafta sonu sabah seçenekleri mevcuttur. Hafta içi programımız 29 Temmuz başlayacak olup dersler Pazartesiden Perşembeye 4 gün saat 19:00 – 21:50 arasında yapılacaktır. Hafta sonu programımız ise 27 Temmuz başlayacak, dersler Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 – 16:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Program boyunca İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle kendi hazırladığımız kaynaklardan YDS Sınav Tekniği ve Soru Pratiği, Kilit YDS Gramer Konuları ve YDS Kelimeleri üzerinde sınav odaklı olarak çalışılacaktır. Minimum 6 Adet YDS DENEME SINAVI yapılacaktır.

Dersler YDS sınav sisteminde deneyimli ve uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman hocalarına sorularını sorma imkanına sahiptirler.

Kayıtlar

Program kayıtlarımız şu anda Kadıköy ve Beşiktaş şubelerimizde alınmaktadır. Sınıflarımız maksimum 9 kişilik olup kontenjanımız sınırlıdır.

YDS Başarı Oranımız

İstanbul Dil Akademisi olarak kendi hazırladığımız özgün YDS kaynaklarımızla birebir sınav içeriğine yönelik eğitim vermekteyiz. Kaynaklarımız her dönem sınav içeriklerine göre güncellenmektedir.

Derslerimize düzenli olarak devam eden ve YDS deneme sınavlarımıza düzenli olarak katılan öğrencilerimiz önceden girdikleri YDS sınavlarına göre 15-25 puan arasında skor arttırımı yapmaktadırlar.

Ancak bu bir geçme garantisi değildir. Bizim yöntemimize uymayan ve yeterli çalışmayı gösteremeyen öğrenciler sınavda maalesef başarılı olamamaktadır.

 

YDS Sınav Kampı İçeriği

Eğitim Sistemimiz

Yeni Programlardan Haberdar Olun!

İleri tarihlerde açılacak programlarımızdan haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

 

Yorumlar