Şehir Üniversitesi İngilizce Yeterlilik STEP Sınavı – Hazırlık Atlama Kursu

Yazar:
Şehir Üniversitesi İngilizce Yeterlilik STEP Sınavı – Hazırlık Atlama Kursu
0
Yazıyı Paylaş
kişi okudu

İstanbul Şehir Üniversitesi Hazırlık Atlama
İngilizce Yeterlilik Sınavı (STEP) Kursu

Şehir Üniversitesi İngilizce Yeterlilik STEP Sınavına yönelik olarak her dönem düzenlenen kursumuz için kayıtlarımız başlamıştır. Program tamamen STEP ve Düzey Belirleme sınavlarına yönelik olarak yapılmaktadır.

Dersler tercihinize göre birebir özel ders ya da maksimum 6 kişilik sadece Şehir Üniversitesi öğrencilerinden oluşan gruplarda yapılmaktadır.

Peki, Neden İstanbul Dil Akademisi?

İngilizce sınav eğitimi, genel İngilizce eğitiminden farklıdır. Eğitim bunun ciddiyetine varmadan verilirse başarı elde etmek çok zor olur. Biz bütün İngilizce sınav programlarımızda öğrencilerimizi sınav içeriği ile birebir aynı kaynaklardan çalıştırarak kısıtlı sürede maksimum başarıya ulaşmalarını sağlarız. Öğrencimiz ayrıca sınav içeriği ile doğrudan bağlantılı olan sınav kelimeleri ve kilit gramer konularında da gerekli çalışmayı alarak alt yapı bakımından sorunsuz olarak sınava girerler.

Bu bağlamda Şehir Üniversitesi STEP sınavına yönelik eğitimlerimiz tamamen Hazırlık Atlama odaklı olarak Listening, Reading, Writing ve Speaking odaklı olarak yapılmaktadır. Sınavın her bölümü üzerinde ayrı ayrı çalışılmakta, bütün soru tipleri ve essay tipleri üzerinde detaylı olarak sınava yönelik olarak çalışmaktayız.

Geçmiş dönemlerde yapılan STEP sınavlarında başarı oranımız: %96 olmuştur. Derslerimize düzenli olarak katılan ve verilen ödevleri yapan öğrencilerimiz rahat bir şekilde sınavı vermektedir.

Program içeriği hakkında detaylı bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yayınlarımız

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir