Özyeğin TRACE Özel Ders – ÖZYEĞİN Hazırlık Atlama

Yazar:
Özyeğin TRACE Özel Ders – ÖZYEĞİN Hazırlık Atlama
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes)
549 kişi okudu

Özyeğin TRACE Özel Derslerimiz

Her öğrencinin öğrenme ve çalışma tarzı birbirinden farklıdır. Bazı öğrencilere yoğun grup dersleri uygun olurken, bazı öğrenciler de birebir özel dersler daha verimli olmaktadır. O nedenle, Özyeğin TRACE İngilizce hazırlık atlama kurslarımız tercihinize göre ya sadece Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinden oluşan maksimum 6 kişilik gruplarda ya da birebir ders olarak yapılmaktadır.

Kayıt ofislerimizde eğitim danışmanlarımız önce sizin eğitim geçmişiniz ve hazırlık maceranız hakkında bilgi sahibi olmak isterler. O ana kadar yapılmış TRACE sınavlarında neden başarısız olduğunuz ve gündelik rutininiz, ders çalışma alışkanlıklarınız gibi belli konularda sizden aldığımız bilgilere göre, önümüzdeki TRACE sınavına hangi yöntemle hazırlanmanın sizin için daha etkili olacağı konusunda tavsiye ve yönlendirmelerde bulunuruz. Bu aşamadan sonra, size en uygun eğitim metodu, ne kadar saatlik ve ne sıklıkta bir çalışma yapılacağı konuları ortak olarak belirlenir.

TRACE özel derslerimizde, bütün sınav bölümleri (reading, writing ve listening) üzerinde çalışılmaktadır. Bunlara ek olarak, mutlaka bilmeniz gereken TRACE gramer konuları (relative caluse, noun clause, kısaltmalar, bağlaçlar…) ve TRACE kelime listeleri üzerinde de bütün eksikleriniz giderilir. Kulandığımız bütün TRACE ders kaynakları son sınav içeriklerine göre her dönem güncellenen özgün materyallerdir. Ders saatlerine ek olarak periyodik olarak TRACE deneme sınavları yapılmaktadır ve her öğrencimizin bu sınavlara girmesi zorunludur. Öğrencilerimizi deneme sınav sonuçları dersi veren hocalarımız tarafından analiz edilip eksik olunan alanlara göre derslerin içeriği daha etkin hale getirilmektedir.

LAT – MAT Özel Ders

Kurumumuzda sadece TRACE sınavı için değil, hazırlık okulunda yapılan LAT ve MAT sınavlarına yönelik olan Özyeğin hazırlık destek programlarımızda da grup dersi ya da özel ders olarak öğrencilerimize yardımcı olmaktayız.

Kurumumuz Özyeğin hazırlık öğrencilerine 2008 yılından beri eğitim vermektedir. Derslerimize devam zorunludur. Bizim yöntemimizi izleyen, devamsızlık hakkını aşmamış ve deneme sınavlarımıza katılan öğrencilerimiz arasında başarı oranımız ortalama olarak her dönem % 90 – 95 arasındadır.

Bütün öğrencilerimiz başarının şans olmadığını ve de imkansız olmadığını derse başladıktan kısa süre sonra anlayıp sınava kendine daha fazla güvenerek hazırlanırlar.

Daha detaylı bilgi için internet sitemize bakabilir, ayrıca iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Özyeğin TRACE kaynakları indirmek için tıklayın.

Yorumlar