Özyeğin TRACE Özel Ders – Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Atlama

Yazar:
Özyeğin TRACE Özel Ders – Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Atlama
0
Yazıyı Paylaş

Özyeğin TRACE Özel Derslerimiz

Her öğrencinin öğrenme ve çalışma tarzı birbirinden farklıdır. Bazı öğrencilere yoğun grup dersleri uygun olurken, bazı öğrenciler de birebir özel dersler daha verimli olmaktadır. O nedenle, Özyeğin TRACE İngilizce hazırlık atlama kurslarımız tercihinize göre ya sadece Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinden oluşan maksimum 6 kişilik gruplarda ya da birebir özel ders olarak yapılmaktadır.

TRACE özel derslerimizde bütün sınav bölümleri (reading, writing ve listening) üzerinde ayrı ayrı çalışılmaktadır. Ayrıca mutlaka bilmeniz gereken TRACE gramer konuları (relative clause, noun clause, kısaltmalar, bağlaçlar…) üzerinde durulup, son sınav içeriklerine göre güncellenen TRACE kelime listeleri üzerinde çalışılarak bütün eksikleriniz giderilir. Kulandığımız bütün TRACE ders kaynakları her dönem güncellenen özgün materyallerdir.

Ders saatlerine ek olarak her hafta TRACE deneme sınavları yapılır ve her öğrencimizin bu sınavlara girmesi zorunludur. Bu sınav sonuçlarına göre öğrencilerimizin eksiklikleri belirlenip bunlar üzerinde daha fazla çalışılır.

Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Atlama – LAT, MAT Özel Ders

Eğitimlerimiz sadece TRACE sınavına yönelik değil,  Özyeğin Üniversitesi hazırlık okuluna devam eden öğrenciler için LAT ve MAT sınavlarına yönelik olarak da yapılmaktadır. Özyeğin Üniversitesi hazırlık destek programlarımızda grup dersi ya da özel ders olarak öğrencilerimizin eksikliklerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

İstanbul Dil Akademisi Özyeğin Üniversitesi hazırlık öğrencilerine 2008 yılından beri eğitim vermektedir. Bizim yöntemimizi izleyen, devamsızlık hakkını aşmamış ve deneme sınavlarımıza katılan öğrencilerimiz arasında başarı oranımız ortalama olarak her dönem % 90 – 95 arasındadır.

Daha detaylı bilgi için internet sitemize bakabilir, ayrıca iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Özyeğin TRACE kaynakları indirmek için tıklayın.

×

WhatApp Hattı

× BİLGİ AL (Whatsapp)