Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Atlama | Mayıs 2020 Özyeğin TRACE Kursu

Yazar:
Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Atlama | Mayıs 2020 Özyeğin TRACE Kursu
0
Yazıyı Paylaş

Özyeğin Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama

Mayıs 2020 Özyeğin TRACE Kurs Programı

 

Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Okulu (Scola) akademik takvimine göre 21 Mayıs 2020 tarihinde yapılacak olan TRACE sınavı için kurs kayıtlarımız başlamıştır.

Özyeğin TRACE Kursu Detaylar

Program 21 Mayıs Özyeğin TRACE sınavına kadar devam edecektir.

Dersler Özyeğin Üniversitesi Hazırlık sisteminde uzman hocalarımız tarafından ve sadece Özyeğin Hazırlık öğrencilerinden oluşan 6 kişilik sınıflarda verilmektedir. Bütün okulların beraber eğitim gördüğü ve son derece yararsız olan karma sınıf uygulamamız yoktur.

Program boyunca İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle TRACE Reading Sınav Tekniği ve Pratiği,  Writing ve Listening çalışmaları yapılacak; TRACE için kilit Gramer Konuları ve TRACE Kelime Listeleri üzerinde sınav odaklı olarak çalışılacaktır.

Minimum 10 Adet TRACE DENEME SINAVI yapılacaktır.

Özyeğin Üniversitesi TRACE sınav örnekleri üzerinde açıklamalı çözümlemelerle sınav pratiğiniz arttırılıp, ihtiyaç duyulan konularda ders saatleri dışında birebir etüt dersleri yapılacaktır.

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman hocalarına soru sorma imkanına sahiptirler.

Özyeğin Üniversitesi hazırlık okuluna devam eden öğrenciler okul saatlerine uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Bu öğrencilerimiz için ayrıca quiz ve MAT / LAT sınav hazırlık çalışmaları yapılmaktadır.

Özyeğin Hazırlık Atlama Başarı Oranımız %93 ‘tür.

Özyeğin Hazırlık Atlama – TRACE Kursumuz ile ilgili daha detaylı bilgi için internet sitemize bakabilir, iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kayıtlar

Program için kayıtlarımız başlamıştır. Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Atlama Özel Ders

Özyeğin Hazırlık Atlama eğitimimiz Özel Ders olarak da verilmektedir. Ders programı öğrencilerimizin gelebilecekleri zamanlara göre hazırlanmaktadır.

Derslerin yoğunluğu öğrencilerimizin seviye ve eksikliklerine göre hocalarımızın belirlediği TRACE Özel Ders, LAT Özel Ders, MAT Özel Ders, Özyeğin Hazırlık Destek Özel Ders paket programlarımıza göre belirlenmektedir.

[yikes-mailchimp form=”11″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Atlama için Neden İstanbul Dil Akademisi?

İstanbul Dil Akademisi kendi hazırladığı özgün kaynaklarla birebir güncel TRACE, MAT ve LAT sınav içeriklerine yönelik eğitim veren TEK kurumdur. Ders kaynaklarımız her dönem sınav içeriklerine göre güncellenmektedir.

Ders dışında çalışma ve istediği zaman soru sorma imkanı ile öğrencilerimize süreç boyunca her zaman yardımcı olmaktayız.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

TRACE İndirilebilir Kaynaklar

Özyeğin TRACE Kurs Programımız

Eğitim Sistemimiz

 

×

WhatApp Hattı

× BİLGİ AL (Whatsapp)