İspanyolca Kursu İstanbul | Güz 2019 Kurs Programlarımız

Yazar:
İspanyolca Kursu İstanbul | Güz 2019 Kurs Programlarımız
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes)
1.524 kişi okudu

Güz 2019
İspanyolca Kurs Programlarımız

İspanyolca eğitimlerimizde Güz dönemi kayıtlarımız başlamıştır. Eğitimlerimizi anadili İspanyolca olan eğitmenlerimiz tarafından pratik ve konuşma odaklı olarak yapılmaktadır.

İspanyolca kurs eğitimlerimiz 6 kurdan oluşmaktadır. Her kur eğitimi 40 dersten oluşmaktadır. Bir kur eğitimi programın yoğunluğuna göre 5 – 7 hafta arasında tamamlanmaktadır. Yakın zamanda başlayacak ispanyolca kurs programlarımız için internet sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ders gün ve saati olarak hafta içi akşam 19:00-21:40 ya da hafta sonu 10:00-14:00 seçenekleri vardır.

Eğitimlerimiz İspanyolca başlangıç seviye kurslarımızda (A 1.1) Aula serisi kitaplar ile beraber ayrıca kendi hazırladığımız kaynaklardan yapılmaktadır. Dersler öğrenileni uygulama esaslı olarak pratik ve konuşturma odaklı olarak yapılmaktadır.

İleri seviye İspanyolca kurslarımızda bunlar dışında başka seri kitap ve kaynaklar da kullanılmaktadır.

Her kur sonunda sınav yapılıp öğrencilerimizin ilerlemesi takip edilmektedir. Genellikle kurlarımız arasında birer hafta ara verilip sonraki kurdan devam edilmektedir.

İspanyolca kurslarımız hem Kadıköy hem de Beşiktaş şubemizde yoğun olarak verilmektedir.  Öğrencilerimiz 4 – 6 kurluk bir eğitimden sonra gündelik konuşmalara hakim duruma gelmektedir.

 

Yeni Programlarımızdan Haberdar Olun!

İleri tarihlerde açılacak İspanyolca programlardan haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

 

Yorumlar