Nasıl İspanyolca Öğretiyoruz?

İspanyolca eğitimimiz, gönülden bağlı olduğumuz İspanyol ve Latin Amerika kültürü merakımızı paylaşmak için verdiğimiz bir eğitimdir. Amacımız İngilizce’ye bir alternatif arayan yabancı dil severlere müfredat dili olmamasına rağmen öğrenmesi son derece kolay olan İspanyolca dilini öğretip ve kültürünü tanıtmaktır. Eğitimlerimizde izlediğimiz prensipler:

 

  • Anadili İspanyolca olan Eğitmenler

İspanyolca eğitimlerimizde pratik ve iletişim odaklı bir yöntem benimseriz. Bu nedenle eğitim anadili İspanyolca olan formasyonlu eğitmenler tarafından verilir.

 

  • Konuşarak Öğrenme

Başlangıç seviyesi de dahil her seviyeden dersler öğrencilerimize öğrendiklerini konuşturarak uygulamaya yöneliktir. Ders işleyişinde gündelik hayatta karşılaşılan kelime ve dilbilgisi yapıları kullanılır. Kullanılmayan teorik bilgiler işlenmez.

 

  • Butik Sınıflar

İspanyolca eğitimlerimiz öğrencilerimize en verimli şekilde yardımcı olabilmek için maksimum 9 kişilik kalabalık olmayan sınıflarda yapılır.

 

  • Güncel Ders Kaynakları

Kullandığımız ders kitapları ve diğer kaynaklar İspanyolca eğitim yöntemimize paralel olarak seçilmiş güncel konularla ilgili pratik yapmaya yönelik materyallerdir. Öğrencilerimiz her zaman seviyelerine göre en fazla kullanacakları yapı ve kelimeler öğretilerek adım adım seviyelerini arttırırlar.

 

  • Her Kur Sonunda Değerlendirme

Her kur eğitimi sonunda öğrencilerimiz kur bitirme sınavına girerler. Bu sınavdan 70 ve üzeri not aldıklarında sertifikalarını almaya hak kazanırlar. 70 puan altı alan öğrenciler, aynı kuru % 50 indirimli olarak tekrar alma hakkına sahiptirler.

 

 

×

WhatApp Hattı

× BİLGİ AL (Whatsapp)