Boğaziçi Üniversitesi Proficiency – BOUN Proficiency – BUEPT Kursu

Yazar:
Boğaziçi Üniversitesi Proficiency – BOUN Proficiency – BUEPT Kursu
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes)
1.026 kişi okudu

Boğaziçi Üniversitesi Proficiency
BUEPT Kursu

 

Yaz dönemi BUEPT – BOUN Proficiency eğitimlerimiz için kayıtlarımız başlamıştır. Temmuz ve Eylül sınavları için ayrı programlar açılacaktır.

Eğitim tamamen Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden oluşan sınıflarda ya da tercihinize göre özel ders olarak yapılmaktadır. Dersler Boğaziçi Proficiency sınav tarihine kadar devam edecektir.

Program İçeriği

Program tamamen Boğaziçi Üniversitesi Proficiency sınav içeriğine yönelik olup Listening, Reading ve Writing bölümleri üzerinde ayrı ayrı çalışılacaktır. Her bölüm için özel olarak hazırladığımız kaynaklardan yoğun sınav pratiği ve tekniği çalışmaları yapılacaktır. Bununla beraber, kilit gramer konuları ve BUEPT kelime listeleri üzerinde çalışmalar yapılarak bütün eksikleriniz kapatılacaktır.

Program boyunca ders saatlerine ek olarak BUEPT Deneme Sınavları yapılacaktır. Bunlar İstanbul Dil Akademisi Materyal Ofisi tarafından son sınav içeriklerine göre her dönem güncellenen özgün sınavlardır.

Ders Dışı İmkanlar

Öğrencilerimiz program boyunca ders saatleri dışında kurum binalarımızdaki çalışma salonlarında ödevlerini yapıp zorlandıkları konularda sorularını hocalarına sorma imkanına sahiptirler. Ayrıca bireysel olarak ek çalışmaya ihtiyaç duyulan konularda birebir etüt dersleri de yapılarak bütün eksikleriniz kapatılmaktadır.

Başarı Oranımız

Geçmiş dönemlerde yapılan BUEPT sınavlarında başarı oranımız % 91 olmuştur. Bu dönem öğrencilerimizin başarıya ulaşma gayretleriyle başarı oranımızı daha da arttıracağımıza eminiz.

 

BUEPT Kursumuz ile ilgili daha detaylı bilgi için internet sitemize bakabilir, ayrıca iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

BUEPT Çalışma Kaynakları indirmek için tıklayın.

Yeni Kaynaklardan Haberdar Olun!

Sitemize eklenen yeni BUEPT / BOUN PROFICIENCY kaynaklarından haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

Yorumlar