09 Eylül 2018 YDS KURSU
SINAV KAMPI

YDS grup eğitimlerimizde kontenjanımız dolu olduğu için maalesef şu anda öğrenci kabul edemiyoruz. Eğitimlerimiz hedef skor ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenen birebir paket programlarımızla devam etmektedir.

YDS Hızlandırılmış Sınav Kampları (Kontenjanımız Dolmuştur!)
BEŞİKTAŞ
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ctesi - Pazar10:00 - 14:0028 Temmuz 20187 Hafta70 SaatDOLU
Ptesi - Salı - Perş19:00 - 21:5023 Temmuz 20187 Hafta70 SaatDOLU
ALTUNİZADE
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Bizimleiletişimegeçiniz!7 Hafta----
Hızlandırılmış Kamplarda 20 saat YDS deneme sınavı ve YDS kelime çalışması yapılmaktadır.
YDS Yoğun Sınav Kampları (Kontenjanımız Dolmuştur!)
BEŞİKTAŞ
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ctesi - Pazar10:00 - 14:0009 Haziran 201812 Hafta120 SaatDOLU
Ptesi - Salı - Perş19:00 - 21:5018 Haziran 201811 Hafta120 SaatDOLU
ALTUNİZADE
GünlerSaatlerBaşlangıç TarihiToplam SüreToplam DersKontenjan
Ctesi - Pazar10:00 - 14:0023 Haziran 201811 Hafta120 SaatDOLU
Yoğun Kamplarda 50 saat YDS deneme sınavı ve YDS kelime çalışması yapılmaktadır.

 

Yeni Programlardan Haberdar Olun!

İleri tarihlerde açılacak programlarımızdan haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

Neden İSTANBUL DİL AKADEMİSİ?

YDS Sınav Hazırlık Kampı

Programın amacı en kısa sürede YDS hedef skorunuza ulaşmanızdır. Dersler sınav kampı mantığıyla yapılır ve tamamen skor odaklıdır. Program boyunca YDS sınav içeriği, açıklamalı soru çözümlemeleri, yoğun YDS sınav tekniği ve sınav pratiği çalışmaları yapılmaktadır.

Sınıflarımız maksimum 9 kişiliktir.

Kontenjanımız Sınırlıdır!

YDS İçeriği ve Sınav Tekniğine Özel Ders İçeriği

Dersler son YDS sınav formatına uygun müfredat ve buna göre hazırladığımız özgün ders kaynaklarımız kullanılarak yapılmaktadır. Bütün soru tipleri ve bunların çözüm teknikleri detaylı olarak öğretilir. Ayrıca kilit gramer konuları ve YDS kelime listeleri üzerinde yoğun çalışmalar yapılarak bütün altyapı problemleri halledilir. Sınav odaklı bir yol izlenerek gereksiz ve sınavda işinize yaramayacak konular elenip, sınava yönelik etkin bir eğitim verilir.

Eğitmen Kadromuz

Eğitimlerimiz sınav konusunda  uzman, çeşitli üniversitelerin okutman kadrolarında yer almış deneyimli YDS hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız öğrencilerinin gelişimini bireysel olarak program boyunca takip eder ve sınav koçluğunu yaparlar. Öğrencilerin İngilizce sınav hazırlığında en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

YDS Deneme Sınavları ve Kelime Dersleri

Sınav kampı boyunca YDS sınav pratiği kazanmanız, bireysel ilerlemenizi görmeniz ve sınavda zaman yönetimi becerinizi arttırmak için  düzenli olarak ders saatlerine ek YDS Deneme Sınavları yapılmaktadır.

Yine ders saatlerine ek olarak yapılan YDS Kelime Derslerimizde belli bir müfredat takip edilerek sınava yönelik  kelime altyapınızı geliştirecek çalışmalar yapılır.

Her Seviyeye Uygun YDS Eğitimleri 

YDS kamplarımız her seviyeden öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun sınıflarda yapılmaktadır. İki çeşit programımız vardır:

 

YDS Yoğun Sınav Kampı:

Bu program YDS sınavına yönelik özellikle kelime ve gramer altyapısında sıkıntıları olan öğrenciler için idealdir. Programın ilk safhasında yoğun kelime ve YDS sınavına yönelik olarak fonksiyonel gramer çalışmaları yapılır.

Öğrencilerin İngilizce sınav altyapısına ilişkin problemlerinin çoğu hızlı bir şekilde çözülür. Bu da, katılımcıların sonraki aşamada yapılan YDS sınav tekniği ve pratiği çalışmalarına daha hakim olmalarını sağlar.

 

YDS Hızlandırılmış Sınav Kampı:

Akademik kelime, gramer bilgileri YDS için gerekli seviyede olan öğrenciler için hazırlanan programımızdır. Burada sınav tekniği ve pratiği çalışması yanında yoğun kelime ve kilit gramer çalışmaları yapılmaktadır.

Diğer İmkanlar

Kurum binalarımızda öğrencilerimizin günlük çalışma ve ödevlerini yapmaları için Ders Çalışma Salonları ayrılmıştır. Öğrencilerimiz buralarda çalışıp ihtiyaç olduğunda hocalarına soru sorma ve her zaman ders dışında destek alma imkanına sahiptirler.

Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları ve diğer materyaller öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız.

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilememektedir.

YDS Özel Ders

Özel derslerimiz, sınava birebir derslerle kendi temposunda hazırlanmak isteyenler içindir. Programın amacı YDS sınavı için eksik olduğunuz noktaları belirleyerek sınavda istediğiniz notu alabilmeniz için gerekli İngilizce donanımına, YDS sınavına yönelik teknik ve taktik bilgisine sahip olmanızı sağlamaktır. Dersler uzman ve deneyimli YDS hocalarımız tarafından verilmektedir.

 

Program başında hocalarımız seviyenizi belirleyip, hedef YDS skorunuza ulaşabilmeniz için kaç saatlik bir çalışmanın yeterli olacağı konusunda tavsiyede bulunurlar.

 

Ders müfredatı ve içeriği eksik olduğunuz noktalar temel alınarak belirlenir. Ders işleme yöntemi seviye, hedef ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir. Derslerin gün ve saatleri sizin gelebileceğiniz zamanlar ve hocalarımızın mevcut ders programlarına göre belirlenip esnek bir yapıya sahiptir.

 

Sınavlarınıza UZMANLARI ile Hazırlanın!

 

YDS sınavına
UZMAN HOCALAR ve ÖZGÜN MATERYALLER
ile hazırlanabileceğiniz TEK yer!

Materyaller

Yeni Kaynaklardan Haberdar Olun!

Sitemize eklenen yeni kaynaklardan haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

(Mesai saatleri içinde yolladığınız mesajlar en kısa sürede cevaplandırılacaktır.)