YDS / e-YDS Kursu | İSTANBUL DİL AKADEMİSİ - Beşiktaş, Altunizade - Anadolu, Avrupa Yakası - İstanbul Dil Akademisi YDS / e-YDS Kursu | İSTANBUL DİL AKADEMİSİ - Beşiktaş, Altunizade - Anadolu, Avrupa Yakası

Neden İSTANBUL DİL AKADEMİSİ?

YDS Sınav Hazırlık Kampı

Programın amacı YDS başarısı için gerekli becerileri kazandırarak öğrencilerimizi en kısa sürede hedef skorlarına ulaştırmaktır.

Dersler sınav kampı mantığıyla yapılır ve tamamen skor odaklıdır. Program boyunca YDS sınav içeriği, açıklamalı soru çözümlemeleri, yoğun YDS sınav tekniği ve sınav pratiği çalışmaları yapılmaktadır.

Sınıflarımız maksimum 9 kişiliktir.

Kontenjanımız Sınırlıdır!

YDS İçeriği ve Sınav Tekniğine Özel Ders İçeriği

Program YDS sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanısıra, YDS sınav tekniği ve sınavda kullanacağınız taktikler ile sınav pratiğine yönelik çalışmaları içermektedir.

Dersler son YDS sınav formatına uygun müfredat ve buna göre hazırladığımız özgün ders kaynaklarımız kullanılarak yapılmaktadır. Bütün soru tipleri ve bunların çözüm teknikleri detaylı olarak öğretilir. Ayrıca kilit gramer konuları ve YDS kelime listeleri üzerinde yoğun çalışmalar yapılarak bütün altyapı problemleri halledilir. Sınav odaklı bir yol izlenerek gereksiz ve sınavda işinize yaramayacak konular elenip, sınava yönelik etkin bir eğitim verilir.

Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız. Program boyunca kullanılan bütün ders kitapları ve diğer materyaller öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

YDS SINAV KAMPI Program İçeriği için tıklayınız.

Eğitmen Kadromuz

Eğitimlerimiz güncel YDS soru tipleri ve sınav teknikleri konusunda uzman, çeşitli üniversitelerin okutman kadrolarında yer almış deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

Hocalarımız bütün öğrencilerini bireysel olarak tanır ve onlara Sınav Koçluğu yapar. Sınav hazırlık süreci boyunca bireysel gelişim takibi, İngilizce çalışma yöntemi, motivasyon desteği gibi konularda her zaman öğrencilerine destek olurlar.

YDS Deneme Sınavları ve Kelime Dersleri

Sınav kampı boyunca ders saatlerine ek olarak düzenli olarak YDS Deneme Sınavları yapılmaktadır. Denemeler hem sınav pratiği kazanmanız ve bireysel ilerlemenizi görmek, hem de sınavda zaman yönetimi becerinizi arttırmak için yapılır.

Yine ders saatlerine ek olarak yapılan YDS Kelime Derslerimizde belli bir müfredat takip edilerek sınava yönelik  kelime altyapınızı geliştirecek çalışmalar yapılır.

Her Seviyeye Uygun YDS Eğitimleri 

YDS kamplarımız her seviyeden öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun sınıflarda yapılmaktadır. İki çeşit programımız vardır:

 

YDS Pre-Inter:

Bu program YDS’den 45 ve altı almış olan, sınava yönelik özellikle kelime ve gramer altyapısında sıkıntıları olan öğrenciler için idealdir. Programın ilk safhasında yoğun kelime ve YDS sınavına yönelik olarak fonksiyonel gramer çalışmaları yapılır.

Öğrencilerin ingilizce sınav altyapısına ilişkin problemlerinin çoğu hızlı bir şekilde çözülür. Bu da, katılımcıların sonraki aşamada yapılan YDS sınav tekniği ve pratiği çalışmalarına daha hakim olmalarını sağlar.

 

YDS Upper:

YDS sınavından 45 ve üstü almış olan ve akademik kelime, gramer bilgileri sınav için gerekli seviyede olan öğrenciler için hazırlanan programımızdır. Burada sınav tekniği ve pratiği çalışması yanında yine yoğun kelime ve kilit gramer çalışmaları da yapılmaktadır.

Diğer İmkanlar

Öğrencilerimiz ders öncesinde ya da sonrasında kendilerine ayrılmış olan ders çalışma alanlarında günlük çalışma ve ödevlerini yapıp, soru ve takıldıkları noktalarda hocalarından ders dışında yardım alabilmektedir.

Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilememektedir.

Başlayacak Programlar

Programlar başlangıç tarihlerinden 3 hafta önce ilan edilmektedir. Daha ileri tarihlerde başlayacak olan programlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

YDS Pre-Inter Sınav Kampları(170 Saat = 120 + 50*)
ALTUNİZADE
Günler Saatler Başlangıç Tarihi Toplam Ders Toplam Süre Kontenjan
Ctesi - Pazar 10:00 - 14:00 23 Aralık 2017 14 Hafta 170 Saat (120 + 50*) 4 Kişi
BEŞİKTAŞ
Günler Saatler Başlangıç Tarihi Toplam Ders Toplam Süre Kontenjan
Ctesi - Pazar 10:00 - 14:00 18 Kasım 2017 24 Hafta 170 Saat (120 + 50*) 1 Kişi
Ptesi - Çarş - Cuma 19:00 - 21:50 18 Aralık 2017 15 Hafta 170 Saat (120 + 50*) 3 Kişi
Ctesi - Pazar 10:00 - 14:00 23 Aralık 2017 14 Hafta 170 Saat (120 + 50*) 4 Kişi
YDS Upper Sınav Kampları(120 Saat = 70 + 50*)
ALTUNİZADE
Günler Saatler Başlangıç Tarihi Toplam Ders Toplam Süre Kontenjan
Ctesi - Pazar 10:00 - 14:00 06 Ocak 2018 13 Hafta 150 Saat (100 + 50*) 5 Kişi
BEŞİKTAŞ
Günler Saatler Başlangıç Tarihi Toplam Ders Toplam Süre Kontenjan
Ctesi - Pazar 10:00 - 14:00 06 Ocak 2018 12 Hafta 120 Saat (100 + 50*) 4 Kişi
Salı - Perş 19:00 - 21:50 08 Ocak 2018 12 Hafta 120 Saat (100 + 50*) 5 Kişi
*Bütün programlarda 50 saat ek YDS kelime çalışmaları ve çözümlü YDS deneme sınavları yapılmaktadır.

YDS Özel Ders

Özel derslerimiz, sınava birebir derslerle kendi temposunda hazırlanmak isteyenler içindir. Özel derslerimizin amacı; YDS sınavı için eksik olduğunuz noktaları belirleyerek sınavda istediğiniz notu alabilmeniz için gerekli İngilizce donanımına, YDS teknik ve taktik bilgisine sahip olmanızı sağlamaktır. Dersler uzman ve deneyimli YDS hocalarımız tarafından verilmektedir.

 

Program başında hocalarımız seviyenizi belirleyip, hedef YDS skorunuza ulaşabilmeniz için kaç saatlik bir çalışmanın yeterli olacağı konusunda tavsiyede bulunurlar.

 

Ders müfredatı ve içeriği eksik olduğunuz noktalar temel alınarak belirlenir. Ders işleme yöntemi seviye, hedef ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir. Derslerin gün ve saatleri sizin gelebileceğiniz zamanlar ve hocalarımızın mevcut ders programlarına göre belirlenip esnek bir yapıya sahiptir.

 

Sınavlarınıza UZMANLARI ile Hazırlanın!

 

YDS sınavına
UZMAN HOCALAR ve ÖZGÜN MATERYALLER
ile hazırlanabileceğiniz TEK yer!

Materyaller

Yeni Kaynaklardan Haberdar Olun!

Sitemize eklenen yeni kaynaklarımızdan haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

Detaylı Bilgi ve Başvuru