YKS DİL Sınavı – YKS İngilizce Hazırlık Kursu | YDT TYT Sınavı

Yazar:
YKS DİL Sınavı – YKS İngilizce Hazırlık Kursu | YDT TYT Sınavı
0
Yazıyı Paylaş
kişi okudu

2020 YKS DİL İngilizce Sınavı Hazırlık Kursu Programımız

Bu yazının yazıldığı tarih itibari ile henüz ÖSYM sınav takviminde kesin tarihi ilan edilmeyen 2020 YKS sınavı 1. oturum Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve YKS sınavı 3. oturum Yabancı Dil Testi (YDT) sınavlarına yönelik olarak hazırladığımız programımızın detayları şu şekilde olacaktır:

Program 8 kişilik sınıflarda yapılacak ve birlikte başlatılan iki ayrı etaptan oluşmaktadır:

  • YKS DİL / YDT Hazırlık
  • TYT Hazırlık

YKS DİL / YDT Sınav Hazırlık

Burada önce detaylı bir gramer ve YDT kelime çalışması yapılacaktır. Program boyunca YKS DİL mini deneme sınavları ile geçmiş konular taranıp öğrencilerimizin eksik olduğu konularda etüt dersleri yapılacaktır. Kalabalık olmayan sınıflar, Uzman YKS hocalarımız tarafından verilen derslerle birebir öğrenci takibi sağlanmaktadır.

TYT Sınav Hazırlık

YKS İngilizce eğitimimizin yanısıra öğrencilerimiz sınavda fark yaratabilecekleri bir alan olan TYT sınavına yönelik de  hazırlanacaklardır. Eğitim Matematik, Geometri, Türkçe, Tarih ve Coğrafya alanlarında tamamen TYT sınav içeriğine yönelik olarak verilecektir.

TYT & YKS DİL Sınav Hazırlıkta Neden Biz?

İstanbul Dil Akademisi tamamen sınav İngilizcesi konusunda uzmanlaşmış bir kurumdur. Program tamamen sınav ve skor odaklı olarak TYT ve YKS DİL sınavlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bütün ders materyalleri sınava yönelik olarak hazırladığımız özgün kaynaklardır.

Öğrencilerimiz ders dışında ders çalışma salonlarımızda ödevlerini yapmak ve hocalarına sorularını sorma imkanına sahiptir. Öğrencilerimizin ilerlemesi konusunda her aşamada velilerimize detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

YKS DİL & TYT programımız Kadıköy ve Beşiktaş şubelerimizde verilmektedir.

YKS DİL & TYT Kurs İçeriği

Eğitim Sistemimiz

[yikes-mailchimp form=”22″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir