Yeditepe Hazırlık Destek – Hazırlık Atlama Sınavı Kursu – İngilizce Yeterlilik Sınavı

Yazar:
Yeditepe Hazırlık Destek – Hazırlık Atlama Sınavı Kursu – İngilizce Yeterlilik Sınavı
0
Yazıyı Paylaş

Yeditepe Üniversitesi
Hazırlık Destek Kursu – Hazırlık Atlama Kursu

 

Yaz dönemi Yeditepe Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek eğitimlerimiz için kayıtlarımız başlamıştır.

Eğitim tamamen Yeditepe Üniversitesi öğrencilerinden oluşan maksimum 6 kişilik sınıflarda ya da tercihinize göre özel ders olarak yapılmaktadır. Dersler Yeditepe Proficiency ve Yaz Okulu Final sınavlarına kadar devam edecektir.

Yeditepe Hazırlık Okuluna devam eden öğrencilerimiz seviye ve okul saatlerine uygun programlara yerleştirilmektedir.

Program İçeriği

Program tamamen Yeditepe Hazırlık sınav içeriğine yönelik olup Yeditepe Hazırlık Atlama odaklıdır. Derslerde Yeditepe Üniversitesi İngilizce Yeterlilik ve Final Sınavının bütün bölümlerine yönelik olarak çalışma yapılmaktadır. Bununla beraber, kilit gramer konuları ve Yeditepe Proficiency kelime listeleri üzerinde çalışmalar yapılarak bütün eksikleriniz kapatılacaktır.

Yaz okuluna devam eden öğrencilerimiz için ayrıca Quiz ve Mid-Term sınavlarına yönelik olarak da bir program takip edilecektir.

Program boyunca ders saatlerine ek olarak Yeditepe Proficiency deneme sınavları yapılacaktır. Bunlar İstanbul Dil Akademisi Materyal Ofisi tarafından son sınav içeriklerine göre her dönem güncellenen özgün sınavlardır.

Ders Dışı İmkanlar

Öğrencilerimiz program boyunca ders saatleri dışında kurum binalarımızdaki çalışma salonlarında ödevlerini yapıp zorlandıkları konularda sorularını hocalarına sorma imkanına sahiptirler. Ayrıca bireysel olarak ek çalışmaya ihtiyaç duyulan konularda birebir etüt dersleri de yapılarak bütün eksikleriniz kapatılmaktadır.

Başarı Oranımız

Geçmiş dönemlerde yakaladığımız  % 91 Yeditepe Hazırlık Atlama Başarı Oranımızı bu dönem öğrencilerimizin de başarıya ulaşma gayretleriyle daha da arttıracağımız eminiz.

 

Yeditepe Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursumuz ile ilgili detaylı bilgiyi buradaki bağlantıdan alabilirsiniz.

 

Yeditepe Hazırlık İngilizce Yeterlilik (Proficiency) Ders Kaynakları indirmek için tıklayın.

 

× BİLGİ AL (Whatsapp)