daha önceden gelmeyerek büyük bir hata yaptım

Uzun zamandır PTE sınavına girmeme rağmen bir türlü istediğim notu alamamıştım. Buraya daha önceden gelmeyerek büyük bir hata yaptım. Zengin kaynak ve harika programlarıyla sınavı geçmemi sağladılar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hedefim PTE 60’tı, 68 aldım. Burada gerçekten emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

Simay Sağ
PTE ACADEMIC
Prof denemelerinin sistemini birebir yakalamış bir kurum

Hocalarıma çok teşekkürler. Girdiğim ilk Prof’ta geçtim. Gayet iyi ve de düzenli sistemi olan bir kurs. Kaynak açısından da Prof denemelerinin sistemini birebir yakalamış bir kurum. Sizi eksiksiz bir şekilde hazırlayacaklarının garantisini verebilirim.

Ural Anşin
İTÜ PROFICIENCY
Sonunda bölümüme geçtim :)

Özyeğin trace sınavından 2 yıl sınavdan kalıp bıkan biri olarak beni geçirdilerse herkesi sınavdan geçirirler, akademiye sonsuz teşekkürler. Tavsiyelerine birebir uydum ve sonunda bölümüme geçtim. 🙂

 

Fathi Özder
Özyeğin - TRACE
Geldiğim en iyi kurs

Geldiğim en iyi kurs. Gördüğüm en güzel muamele. Burada sadece öğrenci değil, aslında ailenin bir parçası oluyorsunuz. Herkese öneriyorum!

Buket Tuncer
Marmara - MÜYYES
Akademi ailesine teşekkürler ediyorum

Benim için geçmem gereken bir sınavdı MYP ile yatay geçişte İYS geçme şartı aranıyordu. İstanbul Dil Akademisi sayesinde bu engeli kolaylıkla geçtim. Akademi ailesine teşekkürler ediyorum.

Mertcan Uzlaş
YTÜ - İYS
Gittiğim en iyi kurs

Bilet sınavı için gittiğim en iyi kurs, 6 haftalık kursla bilgi hazırlığı geçtim. Many teşekkür sevgili AKADEMİ 🙂

Aslı Atar
Bilgi - BİLET
TRACE'e son kez girdim!

3 yıldır Özyeğin hazırlıktaydım ve Trace’e 2 kez girmiştim. İstanbul Dil Akademisi’ne başladıktan sonra hocalarımın güler yüzlülüğü, bizlere gösterdiği emekleri ve güzel kaynakları sayesinde Trace’e 3. ve son kez girerek sınavı geçtim. Böylece scola defterini kapatmış oldum. Hazırlıkta zorlanan bütün Özyeğinli’lere Dil Akademisi’ne gitmelerini öneririm.

Beste Nida Hakoğlu
Özyeğin - TRACE
% 100 tavsiye ederim!!

BİLET sınavını sayenizde geçtim. Ben bunca hayatım boyunca ingilizce ile ilgili hiçbir şey bilmiyormuşum resmen. Çok teşekkür ederim tüm herkese. Hep böyle sıcak kalın. % 100 tavsiye ederim!!

MERYEM ÖZOĞLU
Bilgi - BİLET
3 ay içerisinde 61 notuna ulaştım

İlk sınavımda 38 almama rağmen, 3 ay içerisinde 61 notuna ulaştım. Tabi ki kendimde çok çabaladım fakat İstanbul Dil Akademisi’nin çok fazla etkisi var. Teşekkürler İstanbul Dil Akademisi

Ebru Özgün
İstanbul Üni.
Tüm hocalar cok ilgili

İTÜ İngilizce sınavı için katildim. Kursun sonunda sınavı geçtim ve hocaların ilgisinden çok fazla memnun kaldım. Tüm hocalar cok ilgili.

Emir Kalyoncuoğlu
İTÜ PROFICIENCY
Çok faydalı

Haziran sınavında ilk girişimde geçtim İTÜ PROF’u sayenizde. İTÜ’lü hocalar, her hafta Prof denemeleri… Çok faydalı. Herşey için teşekkürler.

Özkan Poyrazoğlu
İTÜ PROFICIENCY
İNANCINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

IELTS sınavında kendini kanıtlamış bir kurum olduklarını söylemeye bile gerek yok. Uzman hocalardan aldığım eğitim ve ihtiyacım olduğunda ders dışı destek alabilmem verilen eğitimin ciddiyetini ve öğrenciye verilen önemi ön plana çıkarıyor. Kısaca öğrenciye gerçekten öğrenci gözüyle bakan ve desteklerini esirgemiyorlar. Başta Savaş hoca ve Andrea olmak üzere tüm hocalara ve çalışanlara teşekkürlerimi iletiyorum. Verdiğiniz tüm destekler ve inancınız için de ayriyeten teşekkürler ?

kemal özcan
IELTS
güzel insanların biriktiği bir yer

Pişman olmayacağınız tek yer. Hele benim gibi İngilizceden nefret eden biriyseniz ve önünüzde geçmeniz gereken bir sınav varsa düşünmeden gidin. Derslere düzenli olarak devam ettiğinizde verilenleri iyi bir şekilde yaptığınızda sınavdan kalma şansınız yok. Akademi güzel insanların biriktiği bir yer 🙂

DUYGU YILDIRAY
İTÜ PROFICIENCY
herkese samimiyetle tavsiye ederim

İngilizce Hazırlık sınavları için gayet başarılı bir kurum. Ayrıca gayet samimi ve sıcak bir ortam var. Benim için çok faydalı oldu. Hazırlık sınavlarında zorlanan herkese samimiyetle tavsiye ederim.

 

İlker Berat Balcı
Özyeğin - TRACE
nokta atışı oldu

İTÜ Prof sınavı için sınava son 3 ay kala kayıt oldum ve çok fazla faydasını gördüm. Gereken puanımın üstünde bir başarı elde ettim ve bu hocalarımızın sayesinde oldu. Verilen kaynaklar, uygulama ve sınavlar sayesinde nokta atışı oldu. Herşey için tekrardan çok teşekkürler ! 🙂

Gizem Özyaycı
İTÜ PROFICIENCY
kazandıkları tek sey İngilizce olmayacak

Hazırlıkla birlikte 2 yılımı kaybettim, çalıştığım halde neden olmuyor deyip duruyordum. Sonra Istanbul Dil Akademisi’ne geldim ve öğrendim ki sınavın tekniğini, stratejisini bilmiyormuşum. Burada İTÜ’nün hocalarından aldığım derslerle ve Savaş hocamız sayesinde bu açığımı kapattım ve sınavı geçtim. Verilen eğitim olsun, yardımlaşmalar olsun, kendimi rahat hissettiğim bir ortam olsun, sıcakkanlı insanlar olsun diyenler burayı çok sevecekler ve kazandıkları tek sey İngilizce olmayacak 🙂

Hande Telseren
İTÜ PROFICIENCY
×

WhatsApp Bilgi Hattı

× BİLGİ AL (WhatsApp)