İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu – İngilizce Yeterlilik Sınavı

Yazar:
İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu – İngilizce Yeterlilik Sınavı
0
Yazıyı Paylaş
kişi okudu

İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Eylül İÜ Proficiency Sınav Kampı kayıtlarımız başlamıştır. Programda yapılacak olan yoğun olarak İstanbul Üniversitesi İngilizce Yeterlilik sınav içeriği ve pratiği çalışmaları ile Eylül İÜ Proficiency sınavını rahatça geçebilecek duruma geleceksiniz.

Ders içeriği

Programda önce İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlamaya yönelik olarak Sınav İngilizcesi bilginiz (kelime + gramer) üzerinde bütün eksikleriniz giderilecektir. Devamında kendi hazırladığımız kaynaklardan tamamen İÜ Proficiency sınav içeriği ve tekniği üzerinde çalışılacaktır.

İÜ Proficiency Deneme Sınavları

Program boyunca ders saatlerine ek olarak her hafta İÜ Proficiency Deneme Sınavları yapılacaktır. Bunların hepsi her dönem güncel sınav içeriğine göre hazırladığımız özgün sınavlardır.

Hocalarımız

Dersler İstanbul Üniversitesi İngilizce Yeterlilik sınav sisteminde deneyimli ve Proficiency sınavı konusunda uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman sorularını sorma imkanına sahiptirler.

İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Başarı Oranımız

İstanbul Dil Akademisi olarak kendi hazırladığımız özgün İÜ Prof kaynaklarımızla birebir sınav içeriğine yönelik eğitim vermekteyiz. Kaynaklarımız her dönem sınav içeriklerine göre güncellenmektedir. Son İÜ Proficiency başarı oranımız % 93 olmuştur.

Kayıtlar

Program için kayıtlarımız şu anda alınmaktadır. Bu program ile ilgili olarak belirli bir kontenjan ayrılmıştır. Bu nedenle kayıtlarımız kontenjanla sınırlıdır. Program hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

İÜ Proficiency Sınav İçeriği

İÜ Hazırlık Atlama Kaynak İndir

Eğitim Sistemimiz

[yikes-mailchimp form=”27″ title=”1″ description=”1″ submit=”Kaydol”]

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir