GTÜ Hazırlık Atlama – GTÜ Proficiency Kursu

Yazar:
GTÜ Hazırlık Atlama – GTÜ Proficiency Kursu
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes)
1.318 kişi okudu

GTÜ Proficiency Kursu – GTÜ Hazırlık Atlama

Güz dönemi GTÜ Proficiency Sınavı GTÜ Hazırlık Okulu Akademik Takvimine göre 17 Ocak 2020 tarihinde yapılacaktır. Her sınav dönemi olduğu gibi kurumumuzda Ocak GTÜ Proficiency sınavı için de özel bir program uygulanacaktır. Buna göre GTÜ Hazırlık Okulu öğrencilerinin katılabileceği GTÜ Proficiency Kursumuzun detayları şu şekildedir:

GTÜ Proficiency Kurs Detayları

Dersler 7 Ekim’de başlayıp, 17 Ocak GTÜ İngilizce Yeterlilik (Proficiency) sınav tarihine kadar devam edecektir.

Program ana dersler, ilerleyen haftalarda eklenen ek çalışmalar ve GTÜ Proficiency deneme sınavları haftada 5 gün olarak sınava kadar devam edecektir. Toplamda 200 saaten fazla bir çalışma yapılacaktır.

Program boyunca İstanbul Dil Akademisi yöntemiyle kendi hazırladığımız kaynaklardan GTÜ Sınav Tekniği ve Soru Pratiği (Cloze Test, Yakın Anlam, Reading, Cümle Tamamlama, …) ,  Kilit GTÜ Gramer Konuları ve GTÜ Proficiency Kelimeleri üzerinde sınav odaklı olarak çalışılacaktır.

Minimum 10 Adet GTÜ Proficiency Deneme Sınavı yapılacaktır.

Dersler Gebze Teknik Üniversitesi Hazırlık sınav sisteminde uzman hoca kadromuz tarafından verilmektedir. Öğrencilerimiz ders saatleri dışında bireysel çalışma alanlarımızda çalışıp istedikleri zaman hocalarına sorularını sorma imkanına sahiptirler.

Kayıtlar

Program için kayıtlarımız başlamıştır. Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

Eğitim yeri olarak tercihinize göre Kadıköy ya da Beşiktaş şubemizden birini seçebilirsiniz.

GTÜ Hazırlık Atlama Başarı Oranımız

İstanbul Dil Akademisi kendi hazırladığı kaynaklarla birebir güncel GTÜ sınav içeriğine yönelik eğitim veren TEK kurumdur. Kaynaklar her dönem sınav içeriklerine göre güncellenmektedir. Ders dışında çalışma ve istediği zaman soru sorma imkanı ile öğrencilerine süreç boyunca her zaman yardımcı olmaktadır.

Son GTÜ Proficiency’de başarı oranımız % 91 olmuştur. Ancak bu öğrenciler bir geçme garantisi değildir. Yönteme uymayan ve yeterli çalışmayı gösteremeyen öğrenciler sınavda maalesef başarılı olamamaktadır.

 

GTÜ Proficiency Kursu İçeriği

GTÜ Hazırlık Atlama Kaynak İndir

Eğitim Sistemimiz

Yeni Kaynaklardan Haberdar Olun!

Sitemize eklenen yeni GTÜ PROF kaynaklarından haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

 

Yorumlar