Bahçeşehir Hazırlık Destek – Hazırlık Atlama Kursu – İngilizce Yeterlilik Sınavı

Yazar:
Bahçeşehir Hazırlık Destek – Hazırlık Atlama Kursu – İngilizce Yeterlilik Sınavı
0
Yazıyı Paylaş

Bahçeşehir Üniversitesi
Yaz Dönemi Hazırlık Destek – Hazırlık Atlama Kursu

 

Yaz dönemi (Temmuz – EylülBahçeşehir Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek (Proficiency) eğitimlerimiz için kayıtlarımız başlamıştır.

Eğitim tamamen Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerinden oluşan sınıflarda ya da tercihinize göre özel ders olarak yapılmaktadır. Dersler Bahçeşehir Proficiency ve Yaz Okulu Final sınavlarına kadar devam edecektir.

Bahçeşehir Hazırlık Okuluna devam eden öğrencilerimiz seviye ve okul saatlerine uygun programlara yerleştirilmektedir.

Program İçeriği

Program tamamen Bahçeşehir Hazırlık sınav içeriğine yönelik olup Bahçeşehir Hazırlık Atlama odaklıdır. Derslerde Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Yeterlilik (Proficiency) ve Final Sınavının bütün bölümlerine yönelik olarak çalışma yapılmaktadır. Bununla beraber, kilit gramer konuları ve Bahçeşehir Proficiency kelime listeleri üzerinde çalışmalar yapılarak bütün eksikleriniz kapatılacaktır.

Yaz okuluna devam eden öğrencilerimiz için Quiz ve Mid-Term sınavlarına yönelik olarak da bir program takip edilecektir.

Program boyunca ders saatlerine ek olarak Bahçeşehir Proficiency deneme sınavları yapılacaktır. Bunlar İstanbul Dil Akademisi Materyal Ofisi tarafından son sınav içeriklerine göre her dönem güncellenen özgün sınavlardır.

Ders Dışı İmkanlar

Öğrencilerimiz program boyunca ders saatleri dışında kurum binalarımızdaki çalışma salonlarında ödevlerini yapıp zorlandıkları konularda sorularını hocalarına sorma imkanına sahiptirler. Ayrıca bireysel olarak ek çalışmaya ihtiyaç duyulan konularda birebir etüt dersleri de yapılarak bütün eksikleriniz kapatılmaktadır.

Başarı Oranımız

Geçmiş dönemlerde yakaladığımız  % 96 Bahçeşehir Hazırlık Atlama Başarı Oranımızı bu dönem öğrencilerimizin de başarıya ulaşma gayretleriyle daha da arttıracağımız eminiz.

 

Bahçeşehir Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursumuz ile ilgili detaylı bilgiyi buradaki bağlantıdan alabilirsiniz.

 

Bahçeşehir Hazırlık İngilizce Yeterlilik (Proficiency) Ders Kaynakları indirmek için tıklayın.

 

×

WhatApp Hattı

× BİLGİ AL (Whatsapp)