Temmuz İTÜ PROFICIENCY Kursu – İTÜ İngilizce Yeterlilik Sınavı – İTÜ Hazırlık Atlama

Yazar:
Temmuz İTÜ PROFICIENCY Kursu – İTÜ İngilizce Yeterlilik Sınavı – İTÜ Hazırlık Atlama
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
740 kişi okudu

Hızlandırılmış Temmuz
İTÜ Proficiency Sınav Kampı

Kayıtlar

Bu yıl İTÜ Hazırlık Akademik Takvimine göre 23 – 25 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan İTÜ Proficiency sınavına yönelik olarak açılacak Hızlandırılmış Sınav Kampı kayıtlarımız 23 Mayıs tarihinden itibaren alınacaktır.

 

Program İçeriği

Program tamamen Prof sınav içeriği ve tekniğine yönelik olup İTÜ Hazırlık Atlama odaklıdır. Derslerde yoğun Restatement ve Reading soru çözümü; writing ve listening çalışmaları yapılacaktır.  Bunlarla beraber kilit gramer konuları ve İTÜ Proficiency kelime listeleri üzerinde çalışmalar yapılarak Prof’a yönelik olarak bütün eksikleriniz kapatılacaktır.

Program takvimin çok kısa olmasından dolayı yoğun program olarak hızlandırılmış sınav kampı formatında yapılacaktır. Ders saatlerine ek olarak her hafta 2 adet İTÜ Proficiency deneme sınavı yapılacaktır. Bunlar İstanbul Dil Akademisi Materyal Ofisi tarafından son sınav içeriklerine göre her dönem güncellenen özgün sınavlardır. Bunların yanında son 5 yılın çıkmış İTÜ Proficiency sınavları da derslerde çözülüp analiz edilecektir.

 

Ders Dışı İmkanlar

Öğrencilerimiz program boyunca ders saatleri dışında kurum binalarımızdaki çalışma salonlarında ödevlerini yapıp zorlandıkları konularda sorularını hocalarına sorma imkanına sahiptirler. Ayrıca bireysel olarak ek çalışmaya ihtiyaç duyulan konularda birebir etüt dersleri de yapılarak bütün eksikleriniz kapatılmaktadır.

 

Başarı Oranımız

Geçmiş dönemlerde yakaladığımız  % 96 İTÜ Proficiency başarı oranımızı bu dönem öğrencilerimizin de başarıya ulaşma gayretleriyle daha da arttıracağımız eminiz.

 

Temmuz İTÜ Proficiency sınav kampımız ile ilgili detaylı bilgi almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

İTÜ Proficiency materyalleri indirmek için tıklayın.

 

Yorumlar