BİLET Sınavına Nasıl Hazırlanmalısınız? Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama

Yazar:
BİLET Sınavına Nasıl Hazırlanmalısınız? Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes)
752 kişi okudu

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama
Eylül BİLET Sınavı Kursu Kayıtlarımız Başladı

Program tamamen Bilgi Üniversitesi Hazırlık sistemine göre yapılmaktadır. Dersler hazırlık okulu geçmişi olan eğitmenlerimiz taradından verilmektedir.

BİLET 1 ve BİLET 2 sınavlarına yönelik olarak ayrı ayrı programlar uygulanacaktır. BİLET 1 sınavına yönelik olarak gramer, kelime ve writing üzerinde özel kaynaklar kullanılarak çalışılacaktır. BİLET 2 sınavı için Reading, Writing ve Speaking bölümleri üzerinde ayrı ayrı çalışılacaktır.

Dersler tercihinize göre birebir BİLET özel ders ya da 4 kişilik BİLET grup dersi formatında yapılabilmektedir. Program boyunca BİLET deneme sınavları yapılarak öğrencilerimizin ilerlemesi takip edilip sınav pratiği çalışmaları yapılacaktır. Bunlar çıkmış BİLET sınavlarına benzer sorulardan oluşan özgün sınavlardır.

Ders saatleri dışında reading, writing ve speaking konularında ihtiyaç duyulduğunda birebir etüt dersleri programa eklenmektedir.

İstanbul Dil Akademisi olarak  Bilgi Üniversitesi hazırlık atlama başarı oranımız %96 ‘dır. Bizim yöntemimizi izleyen öğrenciler sınavda rahatça başarı elde etmektedirler.

Bilgi Hazırlık Atlama – BİLET Kursumuz ile ilgili detaylı bilgi almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bilgi Hazırlık Atlama – BİLET kaynakları indirmek için tıklayın.

Yeni Kaynaklardan Haberdar Olun!

Sitemize eklenen yeni Bilgi - BİLET kaynaklarından haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

Yorumlar