BİLET SINAVI – Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Yazar:
BİLET SINAVI – Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu
0
Yazıyı Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes)
573 kişi okudu

BİLET SINAVI
Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Eğitim programımız tamamen Bilgi Üniversitesi öğrencilerine yöneliktir. Her seviye öğrencinin sınava hazırlanırken dikkat etmesi gereken şeyler farklıdır. Derslerimiz her seviye için 6 kişilik grup ya da BİLET özel ders formatındadır.

Bilgi Üniversitesi Level 3, Level 4 ya da Level 5 seviyesinde olan öğrencilerimizin doğrudan BİLET 2 sınav içeriğine ve pratiğine yönelik olarak kelime, reading, writing ve speaking eksiklerini kapatarak sınavı rahatça geçebilecek duruma getirmekteyiz. Program boyunca zorlanılan ya da ekstra yardım gerektiren konularda ders saatlerine ek olarak ücretsiz birebir etüt dersleri  yaparak öğrencilerimizin BİLET sınav hazırlık konusunda bütün eksiklerini kapatmaktayız.

Level 1, Level 2 ve Level 3 seviyesinde olan öğrencilerin önce BİLET 1 sınavına girmeleri gerekmektedir. Bu seviyede olan öğrenciler için ilk amacımız BİLET 1 gramer, kelime ve reading çalışmaları yaparak BİLET 1 sınavından rahatça 40 üzeri bir puan alarak BİLET 2 sınavına girebilmeleridir. Level 1 ve Level 2 öğrencilerin en kötü ihtimaller okula Level 5 olarak başlayabilmeleri programın ana hedefidir. Öğrencilerimiz gerekli çabayı gösterdiğinde bu hedefe ulaşmak çok zor olmamaktadır.

Bütün programlarımızda ders saatlerine ek olarak seviyenize göre BİLET Deneme Sınavları yapılmaktadır. Bunlar çıkmış BİLET sınavlarına benzer sorulardan oluşan özgün sınavlardır.

Bilgi Üniversitesi hazırlık atlama başarı oranımız %96 ‘dır. Bizim yöntemimizi izleyen öğrenciler sınavda rahatça başarı elde etmektedirler.

Bilgi Hazırlık Atlama – BİLET Kursumuz ile ilgili detaylı bilgi almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bilgi Hazırlık Atlama – BİLET kaynakları indirmek için tıklayın.

Yeni Kaynaklardan Haberdar Olun!

Sitemize eklenen yeni Bilgi - BİLET kaynaklarından haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

Yorumlar