LOGO
  facebook twitter instagram g+ foursquare  
   
 
BEŞİKTAŞ   |   ALTUNİZADE
 
İstanbul Dil Akademisi Logo İstanbul Dil Akademisi Logo
   
TOEFL IBT kursu kurs sınav örneği İstanbul Beşiktaş
TOEFL IBT kursu kurs sınav örneği İstanbul Beşiktaş  

TOEFL IBT Kursu

Neden İSTANBUL DİL AKADEMİSİ?
  • Sınav Kampı boyunca TOEFL IBT sınavının her bölümü (Listening, Reading, Writing, Speaking) için ayrı olarak SINAV TEKNİĞİ ve SINAV PRATİĞİ odaklı ve detaylı soru çözümleme çalışmaları yapılmaktadır.
  • Dersler TOEFL IBT sınavında UZMAN ve SEÇKİN HOCALARIMIZ tarafından verilmektedir.
  • Bütün ders materyalleri TOEFL IBT Sınav Tekniği ve Sınav İçeriği yönelik olarak hazırladığımız Özgün kaynaklardır ve öğrencilerimize ÜCRETSİZ olarak sunulmaktadır.
  • Program boyunca minimum 4 adet TOEFL IBT Deneme Sınavı yapılmaktadır.
  • Kontenjan Sınırlıdır!

 

 

TOEFL IBT Sınav Hazırlık Programı Amacı

Derslerin amacı TOEFL IBT sınavında başarılı olmanız için gerekli bilgi, sınav stratejisi ve pratiğini kazanarak mümkün olan en kısa sürede en yüksek notu alabilmenizdir. Bu nedenle, sınav hazırlık müfredatı TOEFL IBT sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanısıra, TOEFL IBT sınav tekniği ve sınav pratiğine yönelik çalışmaları içermektedir. Sınavın Reading ve Writing bölümüne yönelik dersler yerli; Listening ve Speaking bölümüne yönelik olanlar anadili İngilizce olan (native) TOEFL IBT uzmanı deneyimli hocalar tarafından verilmektedir. Sınıflarımız maksimum 6 kişiliktir.


Sınavın Her Bölümü için Ayrı Eğitmen

TOEFL IBT sınav eğitimimiz derslerin maksimum verimle yapılması için herbiri kendi bölümünde uzman ve formasyonlu biri yerli, diğeri yabancı olmak üzere iki eğitmenle yapılır. Sınavın Reading ve Writing bölümleri ile ilgili derslerimiz yerli eğitmenlerimiz; Listening ve Speaking bölümleri ile ilgili derslerimiz ise, yabancı eğitmenlerimiz tarafından verilir.

TOEFL IBT İçeriği ve SINAV TEKNİĞİNE Özel Müfredat

Ders Materyali olarak kurs sonuna kadar TOEFL IBT sınav tekniğine ve soru tiplerine yönelik olarak hazırlanmış olan kitabımız bitirilir. Bunun yanında, derslerde hocalarımız tarafından hazırlanan sınav taktiklerine yönelik bir çok ders notu da kullanılarak sınavın bütün bölümleri ve soru tipleri üzerinde çalışmalar yapılır. Katılımcıların TOEFL IBT SINAV TEKNİĞİ ve SINAV STRATEJİSİ kazanması için önceden çıkmış TOEFL IBT sınav soruları üzerinde detaylı çözümlemeler yapılarak TOEFL IBT Sınav Pratiği ve kısayollarına yönelik detaylı çalışmalar yapılır. Kurs boyunca kullanılan ders kitabı ve diğer materyaller öğrencilerimize ÜCRETSİZ olarak verilmektedir.


Minimum 4 Adet TOEFL IBT Deneme Sınavı

Kurs süresince sınav pratiği ve tekniği eğitimini tamamlamak için minimum 4 adet TOEFL IBT Deneme Sınavı yapılmaktadır. Böylece öğrencilerimize hem sınav gerçek ortamını yaşayıp eksikliklerini görürüz, hem de hedef puana ne kadar yaklaştığımızı kontrol ederiz. Buradan aldıkları skorlara göre öğrencilerimizin gerçek sınava başvurularını yaparız. TOEFL IBT Deneme sınavları, kurs sürelerine ek olarak yapılmaktadır.


Pre-TOEFL Programı

TOEFL IBT grup eğitimlerimize katılmak isteyenlerin en az C1: Upper-Intermediate seviyesinde olmaları gerekmektedir. Bu seviyenin altındaki katılımcılar Pre-TOEFL programına katılabilirler. Pre-TOEFL programın amacı, TOEFL IBT kursu öncesinde katılımcıya gerekli olan Temel Sınav İngilizcesi Altyapısını kazandırmaktır. Böylece, katılımcı TOEFL IBT kursu sırasında yapılan sınav tekniği ve sınav pratiği çalışmalarını daha iyi anlayacak duruma gelir ve temel ingilizce problemlerini aşarak TOEFL IBT sınav eğitimine başlamış olur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 
 
 
 
Temel Sınav İngilizcesi Kursu İspanyolca Kursu | İstanbul Dil Akademisi
 
 
  Bu Sayfayı Paylaş:
 
 

İstanbul Dil Akademisi

İngilizce Sınavlar

HAZIRLIK GEÇME

Materyal Ofisi

İspanyolca

 
Anasayfa
Hakkımızda
Eğitim Sistemimiz
İletişim

IELTS
PTE Academic
TOEFL IBT
TOEFL PBT

YDS
YÖKDİL

İTÜ PROFICIENCY
İTÜ SUNY - PBT
YTÜ - İYS
BOĞAZİÇİ - BUEPT
KOÇ - KUEPE
ÖZYEĞİN - TRACE
BİLGİ - BİLET

BAU PROFICIENCY

SABANCI - ELAE
İSTANBUL ÜNİ. PROFICIENCY
IELTS
TOEFL
İTÜ PROFICIENCY
YTÜ - İYS
BOĞAZİÇİ - BUEPT
KOÇ - KUEPE
ÖZYEĞİN - TRACE
BİLGİ - BİLET
YEDİTEPE PROFICIENCY
SABANCI - ELAE
YDS
İspanyolca Kursu
Özel Ders

ANASAYFA İLETİŞİM İstanbıl Dil Akademisi