Akademi ailesine teşekkürler ediyorum

Benim için geçmem gereken bir sınavdı MYP ile yatay geçişte İYS geçme şartı aranıyordu. İstanbul Dil Akademisi sayesinde bu engeli kolaylıkla geçtim. Akademi ailesine teşekkürler ediyorum.

Mertcan Uzlaş
YTÜ - İYS
TRACE'e son kez girdim!

3 yıldır Özyeğin hazırlıktaydım ve Trace’e 2 kez girmiştim. İstanbul Dil Akademisi’ne başladıktan sonra hocalarımın güler yüzlülüğü, bizlere gösterdiği emekleri ve güzel kaynakları sayesinde Trace’e 3. ve son kez girerek sınavı geçtim. Böylece scola defterini kapatmış oldum. Hazırlıkta zorlanan bütün Özyeğinli’lere Dil Akademisi’ne gitmelerini öneririm.

Beste Nida Hakoğlu
Özyeğin - TRACE
% 100 tavsiye ederim!!

BİLET sınavını sayenizde geçtim. Ben bunca hayatım boyunca ingilizce ile ilgili hiçbir şey bilmiyormuşum resmen. Çok teşekkür ederim tüm herkese. Hep böyle sıcak kalın. % 100 tavsiye ederim!!

MERYEM ÖZOĞLU
Bilgi - BİLET
Çok faydalı

Haziran sınavında ilk girişimde geçtim İTÜ PROF’u sayenizde. İTÜ’lü hocalar, her hafta Prof denemeleri… Çok faydalı. Herşey için teşekkürler.

Özkan Poyrazoğlu
İTÜ PROFICIENCY
İNANCINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

IELTS sınavında kendini kanıtlamış bir kurum olduklarını söylemeye bile gerek yok. Uzman hocalardan aldığım eğitim ve ihtiyacım olduğunda ders dışı destek alabilmem verilen eğitimin ciddiyetini ve öğrenciye verilen önemi ön plana çıkarıyor. Kısaca öğrenciye gerçekten öğrenci gözüyle bakan ve desteklerini esirgemiyorlar. Başta Savaş hoca ve Andrea olmak üzere tüm hocalara ve çalışanlara teşekkürlerimi iletiyorum. Verdiğiniz tüm destekler ve inancınız için de ayriyeten teşekkürler ?

kemal özcan
IELTS
güzel insanların biriktiği bir yer

Pişman olmayacağınız tek yer. Hele benim gibi İngilizceden nefret eden biriyseniz ve önünüzde geçmeniz gereken bir sınav varsa düşünmeden gidin. Derslere düzenli olarak devam ettiğinizde verilenleri iyi bir şekilde yaptığınızda sınavdan kalma şansınız yok. Akademi güzel insanların biriktiği bir yer 🙂

DUYGU YILDIRAY
İTÜ PROFICIENCY
herkese samimiyetle tavsiye ederim

İngilizce Hazırlık sınavları için gayet başarılı bir kurum. Ayrıca gayet samimi ve sıcak bir ortam var. Benim için çok faydalı oldu. Hazırlık sınavlarında zorlanan herkese samimiyetle tavsiye ederim.

 

İlker Berat Balcı
Özyeğin - TRACE
kazandıkları tek sey İngilizce olmayacak

Hazırlıkla birlikte 2 yılımı kaybettim, çalıştığım halde neden olmuyor deyip duruyordum. Sonra Istanbul Dil Akademisi’ne geldim ve öğrendim ki sınavın tekniğini, stratejisini bilmiyormuşum. Burada İTÜ’nün hocalarından aldığım derslerle ve Savaş hocamız sayesinde bu açığımı kapattım ve sınavı geçtim. Verilen eğitim olsun, yardımlaşmalar olsun, kendimi rahat hissettiğim bir ortam olsun, sıcakkanlı insanlar olsun diyenler burayı çok sevecekler ve kazandıkları tek sey İngilizce olmayacak 🙂

Hande Telseren
İTÜ PROFICIENCY