LOGO
  facebook twitter instagram g+ foursquare  
   
 
BEŞİKTAŞ   |   ALTUNİZADE
 
İstanbul Dil Akademisi Logo İstanbul Dil Akademisi Logo İstanbıl Dil Akademisi
   
İspanyolca dil Kursu kursu İstanbul Beşiktaş
İspanyolca dil Kursu kursu İstanbul Beşiktaş  

İspanyolca Hakkında


İspanyolca  Kursu kurs İstanbul Beşiktaş Ataşehir ümraniye

Roman dillerine ait bir dildir. Günümüzde yaklaşık 600 milyon insanın anadil olarak konuştuğu dil olan İspanyolca bu alanda dünyada Çinceden sonra ikinci dil konumdadır. Ayrıca Avrupa Birliği'nde İngilizceden sonra en çok konuşulan dildir. İspanyolca dünyada en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dildir. Güney Amerika'da, Brezilya dışında bütün ülkelerin resmi dilidir. Bunun yanında ABD 'de de ikinci dil ya da anadil olarak yaygın olarak konuşulan bir dildir.

İspanyolca  Kursu kurs İstanbul Beşiktaş Ataşehir ümraniyeÜlkemizde İspanyolca

Türkiye ile ispanyolca konuşulan ülkeler arasında ticari ilişkilerin gelişmesi ve bu ülkelerden birçok kuruluşun ülkemizde şirket ortaklıklarının olması, bunun yanında ispanyolca konuşulan ülkelerden gelen turist sayısındaki büyük artış ispanyolcayı ülkemizde hobi olarak öğrenilmesinin ötesinde önemli bir dil konumuna getirmiştir.

İspanyolca; ülkemizde mütercimlik, bankacıllık, gazetecilik, ticari danışmanlık, diplomasi, mühendislik, moda, tekstil, perakendecilik, kamu, seyahat ve turizm gibi sektörlerde çalışan ve iş arayışında olanlar için kariyer hedeflerine ulaşmalarında etkili bir dil konumundadır. İspanyol ya da Latin Amerika kökenli birçok firma ülkemizde bu sektörlerde faaliyet göstermektedir ve iş alımlarında İspanyolca bilgisini ayırt edici bir unsur olarak kabul etmektedirler.İspanyolca  Kursu kurs İstanbul Beşiktaş Ataşehir ümraniye

Bunlara ek olarak, bütün dünyada etkisini gösteren Latin ve İspanyol kültürü, ispanyolcayı günümüz dünyasında giderek bir kültür ve sanat dili konumuna da getirmiş ve bir çok insan sadece kişisel zevklerinden dolayı bu dili öğrenmeye başlamıştır. Bu bağlamda, ispanyolca ülkemizde de büyük ilgi gören ve giderek yaygınlaşan bir dildir.

 
 
 
 
Temel Sınav İngilizcesi Kursu İspanyolca Kursu | İstanbul Dil Akademisi
 
 
  Bu Sayfayı Paylaş:
 
 

İstanbul Dil Akademisi

İngilizce Sınavlar

HAZIRLIK GEÇME

Materyal Ofisi

İspanyolca

 
Anasayfa
Hakkımızda
Eğitim Sistemimiz
İletişim

IELTS
PTE Academic
TOEFL IBT
TOEFL PBT

YDS
YÖKDİL

İTÜ PROFICIENCY
İTÜ SUNY - PBT
YTÜ - İYS
BOĞAZİÇİ - BUEPT
KOÇ - KUEPE
ÖZYEĞİN - TRACE
BİLGİ - BİLET

BAU PROFICIENCY

SABANCI - ELAE
İSTANBUL ÜNİ. PROFICIENCY
IELTS
TOEFL
İTÜ PROFICIENCY
YTÜ - İYS
BOĞAZİÇİ - BUEPT
KOÇ - KUEPE
ÖZYEĞİN - TRACE
BİLGİ - BİLET
YEDİTEPE PROFICIENCY
SABANCI - ELAE
YDS
İspanyolca Kursu
Özel Ders

ANASAYFA İLETİŞİM İstanbıl Dil Akademisi