LOGO
  facebook twitter instagram g+ foursquare  
   
 
BEŞİKTAŞ   |   ALTUNİZADE
 
İstanbul Dil Akademisi Logo İstanbul Dil Akademisi Logo İstanbıl Dil Akademisi
   
gtü, gebze teknik, gtü proficiency, hazırlık atlama, hazırlık atlama kursu, gtü proficiency sınav örneği, gtü proficiency reading örneği, writing, Gebze teknik üniversitesi hazırlık atlama, gtü hazırlık, gebze teknik hazırlık, gtü proficiency sınavı, gebze teknik iys, gtü proficiency kursu, gebze teknik proficiency hazırlık, gebze teknik kelime, kelime listesi, reading, gebze teknik hazırlık atlama sınavı, gtü proficiency kursları, proficiency kelimeleri
gtü, gebze teknik, gtü proficiency, hazırlık atlama, hazırlık atlama kursu, gtü proficiency sınav örneği, gtü proficiency reading örneği, writing, Gebze teknik üniversitesi hazırlık atlama, gtü hazırlık, gebze teknik hazırlık, gtü proficiency sınavı, gebze teknik iys, gtü proficiency kursu, gebze teknik proficiency hazırlık, gebze teknik kelime, kelime listesi, reading, gebze teknik hazırlık atlama sınavı, gtü proficiency kursları, proficiency kelimeleri  

GEBZE TEKNİK (GTÜ) PROFICIENCY Sınavı
Ocak 2018
GTÜ PROFICIENCY SINAV KAMPI
 • Eğitim tamamen GTÜ Hazırlık Okulu öğrencilerine yöneliktir. Derslerimiz her seviyeden öğrenciler için ayrı sınıflarda ve Hazırlık Geçme odaklıdır.
 • Program Ocak GTÜ PROFICIENCY sınav tarihine kadar devam edecektir.
 • Program içeriği GTÜ Hazırlık güncel sınav sistemine göre hazırlanmıştır. GTÜ PROF sınavının her bölümü (cloze test, reading, closest meaning, writing, listening) üzerinde ayrı ayrı Sınav Tekniği Odaklı olarak çalışılmakta, ayrıca Gramer ve Kelime çalışmaları yapılmaktadır.
 • Dersler GTÜ güncel sınav sisteminde uzman ve hazırlık okulu deneyimi olan seçkin hocalarımız tarafından verilmektedir.
 • Derslere devam ZORUNLUDUR. Mazeretsiz olarak devamsızlık hakkını aşan öğrenciler derslere kabul edilememektedir.
 • Derslerde GTÜ sınav sistemine özel olarak hazırladığımız Kitap ve Materyallerimiz kullanılmaktadır. İhtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize ek materyal desteği sağlanmaktadır. Bütün ders kaynakları ÜCRETSİZ olarak sunulmaktadır.
 • Program boyunca öğrencilerimizin zorlandığı konularda hocalarımız tarafından ZORUNLU Çalışma Saatleri ve Birebir Ek Dersler yapılmaktadır.
 • Sınav kampı boyunca ders saatlerine ek olarak her hafta GTÜ PROF DENEME SINAVLARI yapılmaktadır.
 • Ders saati olarak Hafta içi Sabah, Öğlen ve Akşam; Haftasonu seçenekleri bulunmaktadır. Hazırlık Okuluna devam edem öğrenciler Okul Saatlerine Uygun gruplara yerleştirilecektir.
 • Kontenjanımız Sınırlıdır!

 

 

TEST BOOK YAYINDA!!
iys, test, book, sınav örneği, iys reading, iys cloze test
 • GTÜ PROFICIENCY sınavının bütün soru tipleri hakkında detaylı bilgi ve Çözüm Teknikleri
 • Her bölüm için ayrı Soru Bankası
 • GTÜ PROF Deneme Sınavları
 • Sınav için bilmeniz gereken Kelime Listesi

gibi bölümleri ile alanında bir çok ilke sahip olan ve siz öğrencilerimiz için büyük bir eksikliği giderecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavı TEST BOOK kitabımız YAYINDA!!

Kitap satış noktaları:

"Ben uzaktayım" diyen arkadaşlar için ayrıca adrese kargo yollanabilmektedir. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

 


GTÜ PROFICIENCY Örnek Sınav Materyalleri indirmek için tıklayınız.GTÜ PROFICIENCY Sınav İçeriği

GTÜ Proficiency sınavı Eylül, Ocak ve Haziran aylarında yapılır. Geçme notu 60’tır. Sınav; listening, reading, vocabulary, use of english ve writing olmak üzere 5 bölüm ve 100 sorudan oluşur. Writing dahil bütün bölümlerdeki sorular şıklıdır.

GTÜ PROFICIENCY Listening:

20 sorudan oluşur. İki listening parçası vardır. Her biri iki kere dinletilir.

Note Taking: 10 sorudan oluşur. Bu bölümde 7 - 8 dakikalık genel konulu akademik bir listening parçası dinletilir. Öğrenciler parçayı dinlerken önemli gördükleri yerleri not alırlar. Daha sonrasında sınav soruları alınan notlara göre cevaplanmaları için dağıtılır. 10 dakika süre verilir.

While Listening: 10 sorudan oluşur. Bu bölümde karşılıklı konuşmaların geçtiği 5 - 6 dakikalık bir listening parçası dinletilir. Dinleme başlamadan önce öğrencilere soruları incelemeleri için 2 dakika süre verilir.

 

GTÜ PROFICIENCY Reading:

İki akademik metinden sorulan toplam 15 sorudan oluşur. Her bir metinden 7 - 8 soru sorulur. Bunlar okuduğunu anlama, çıkarsama ve kelime sorularıdır.

 

GTÜ PROFICIENCY Vocabulary:

15 sorudan oluşur. Boşluk doldurma ve eşanlamlı kelimeyi bulma türünde kelime sorularından oluşur.


GTÜ PROFICIENCY Use of English:

Yaklaşık 35 sorudan oluşur. 4 farklı bölümden oluşur:

Cloze Test: Her birinden ortalama 5 - 6 sorunun  sorulduğu 3 cloze test’ten oluşur. Burada gramer, okuduğunu anlama ve kelime bilginiz test edilir.

Closest Meaning / Restatement: 6 sorudan oluşur. Burada size verilen cümleye şıklardan anlamca en yakın olanını bulmanız istenir. Ağırlıklı olarak gramer ve kelime bilginiz test edilir.

Sentence Completion: 5 - 6 sorudan oluşur. Verilen cümledeki boşluğa anlamca en uygun gelen ifadeyi bulmanız istenir. Bu bölüm okuduğunu anlama, kelime ve bağlaç bilginiz test edilir.

Paragraph Completion: 5 - 6 sorudan oluşur. Bu sefer verilen paragraftaki boşluğa anlamca en uygun gelen cümleyi bulmanız istenir. Yine okuduğunu anlama, kelime ve bağlaç bilginiz test edilir.


GTÜ PROFICIENCY Writing:

15 - 20 sorudan oluşur. Bu bölümde alışılanın aksine bir essay yazılmaz. Bu bölümde verilen bir essay de anlamca alakasız olan cümleyi bulma, verilen cümleyi paragrafta uygun olan yere ekleme, thesis statement'i bulma gibi essay yapısı ve anlam bilgisine yönelik sorular sorulur.

 

GEBZE TEKNİK (GTÜ) PROFICIENCY Örnek Sınav için tıklayınız.

 

DUYURU!

Ocak 2018
GTÜ PROFICIENCY

SINAV KAMPI

KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Kontenjanımız Sınırlıdır!!

Bilgi ve Kayıt için
0212 327 3015,
0212 327 7427
no'lu telefonlardan ya da info@istdilakademisi.com email adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ofisi çalışma saatleri
her gün saat 10:00-16:00 arasındadır.
"Sınavınıza UZMANLARI ile Hazırlanın!"

İstanbul Dil Akademisi: İstanbul'un İngilizce Sınav Merkezi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Temel Sınav İngilizcesi Kursu İspanyolca Kursu | İstanbul Dil Akademisi
 
 
  Bu Sayfayı Paylaş:
 
 

İstanbul Dil Akademisi

İngilizce Sınavlar

HAZIRLIK GEÇME

Materyal Ofisi

İspanyolca

 
Anasayfa
Hakkımızda
Eğitim Sistemimiz
İletişim

IELTS
PTE Academic
TOEFL IBT
TOEFL PBT

YDS
YÖKDİL

İTÜ PROFICIENCY
İTÜ SUNY - PBT
YTÜ - İYS
BOĞAZİÇİ - BUEPT
KOÇ - KUEPE
ÖZYEĞİN - TRACE
BİLGİ - BİLET

BAU PROFICIENCY

SABANCI - ELAE
İSTANBUL ÜNİ. PROFICIENCY
IELTS
TOEFL
İTÜ PROFICIENCY
YTÜ - İYS
BOĞAZİÇİ - BUEPT
KOÇ - KUEPE
ÖZYEĞİN - TRACE
BİLGİ - BİLET
YEDİTEPE PROFICIENCY
SABANCI - ELAE
YDS
İspanyolca Kursu
Özel Ders

ANASAYFA İLETİŞİM İstanbıl Dil Akademisi